Yüzdeki Kırışıklıklara Evde Doğal Çözümler

2 dakika okuma süresi

Yüzdeki Kırışıklıklara Evde Doğal Çözümler

Yüzünüzde oluşan kırışıklıklara sinir olduğunuzu biliyoruz hanımlar! Yüzdeki kırışıklıklara evde doğal çözümlerle son verebilirsiniz..

Yaşlılığın ve yüz yorgunluğunun kötü yansıması olan yüz kırışıklıkları her zaman rahatsız eder. Peki üstesinden gelinmez mi gelinir tabi ki. Üzülmeyin! Yüzdeki kırışıklıklara evde hazırlayacağınız doğal çözümlerle azaltmanız hatta uzun bir süre yüzünüze olan ziyaretini engelleyebilirsiniz. Nasıl mı? İşte başlıyoruz hanımlar! Kağıt-kalem hazır mı? :)

İlk kırışıklık belirtilerinde hemen tıbbi malzemeler kullanmak istemeyenler için doğal çözüm yöntemleri öneriyoruz.

Yüzdeki Kırışıklıklara Evde Doğal Çözümler

Ananas ve üzüm suyu

Yüzdeki kırışıklıklardan kurtulmak için en etkili ve doğal çözüm yöntemlerinden biri olan ananas ve üzüm suyu yüz kırışıklıkları için çok etkili.

Uygulanışı: Üzüm suyunu yüzünüze güzelce sürün ve kurumasını bekleyin. Ardından ise masaj yaparak yüzünüzü yıkayın. Ananasın yüzde etkili olması için çekirdeklerini yüzünüzde iyice ovun.

Son yıllarda yapılan araştırmalara göre ananas ve üzüm suyu ikilisi yüz için çok olumlu sonuçlar veriyor. Etkisini görebilmek için önce ananas yöntemini uygulayın sonra ise üzüm suyunu yüzünüze uygulayın.

Hindistan cevizi yağı

Yüzdeki kırışıklıklara etkili bir yöntem daha! Her gün yatmadan önce hindistan cevizi yağını yüzünüze masaj yaparak uygulayın. Hindistan cevizi yağı denenmiş olup yüz kırışıklıklarını gidermede oldukça etkili sonuçlar veriyor.

Kahve, hamamelis ve paçuli uçuğu yağı

Yüz kırışıklıklarını gidermede daha önce pek duymadığınız bir yöntem. Kahve, hamamelis ve paçuli uçuğu yağında oluşan malzemelerden homojen bir karışım elde edin ve yüzünüze uygulayın. Yüzünüze pamuk yardımıyla uygulayabilirsiniz.

Limon, yoğurt ve bal karışımı

En doğal ve etkili yüz kırışıklıklarını giderici yöntemlerden biri de bu. Denenmiş ve etkisi onaylanmış. Limon, yoğurt ve balı bir kasede güzelce karıştırın ve yüzünüze uygulayın 15 dakika kadar bekletin. Etkisini çok kısa sürede göreceksiniz.

Bol su tüketin

Her güzelliğin püf noktası bol su içmekten geçiyor. Sağlığınız ve pürüzsüz cildiniz için bol su için. Sanırım en doğal kırışık giderici yöntem bu olsa gerek.

Yüz kırışıklıkları kişeye göre değişir. Herkesin metabolizma yapısı aynı olmadığından dolayı kırışıklık oranları daha az ya da çok olabilir. Ayrıca yüzdeki kırışıklıkların nedeni beslenme şeklinizle alakalı. Doğru beslenme yöntemiyle de yüzünüzdeki kırışıklıkları azaltabilirsiniz. 

Daha İyi Yaşam olarak bizim önerilerimiz şimdilik bu kadar ya sizin? :)

Vücudumuzdaki Ölü Deriden Nasıl Kurtuluruz?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html