Youtube'da En Çok İzlenen 10 Video

2 dakika okuma süresi

Youtube'da En Çok İzlenen 10 Video

Youtube'da en çok izlenen 10 videoya göz atmaya ne dersiniz? Daha İyi Yaşam, sizler için derledi.

Youtube'da Temmuz 2017 itibari ile en çok izlenen video değişti. Peki şimdi zirvedeki isim kim? Youtube'da en çok izlenen ilk 10 videoyu Daha İyi Yaşam, sizler için derledi.

Youtube'da En Çok İzlenen Videolar

youtube

Wiz Khalifa - See You Again

Hızlı ve Öfkeli serisinin 7. filmi için yapılan şarkı, film serisinin en ünlü isimlerinden Paul Walker'ın anısına yapılmış. Youtube'da en çok izlenen video rap sanatçısı Wiz Khalifa'ya ait. Peki siz şarkıyı beğeniyor musunuz?

youtube

PSY - Gangnam Style

Youtube'da 2012-2013 yılları arasında milyar izlenmeleri görerek Youtube sayacını bozan PSY, Koreli bir şarkıcı. Gangnam Style efsanesi ile tüm dünyaya açılan PSY, Youtube'da en çok izlenen video iken Wiz Khalifa'nın şarkısı ile bu başarısını kaybetti.

youtube

Justin Bieber - Sorry

Kanadalı genç şarkıcı Justin Bieber, klibinde oynamadığı Sorry şarkısı ile Youtube'da en çok izlenen ilk 3 videodan biri. Sayıları oldukça fazla olan hayran kitlesi ve enerjik bir şarkı bir araya geldiğinde 2 milyarı geçen izlenmelere sahip olabiliyor.

youtube

Mark Ronson feat. Bruno Mars - Uptown Funk

Bruno Mars ve Mark Ronson'ın ortak çalışması olan Uptown unk şarkısı onlarca ödül kazanan bir çıkış teklisi oldu. 2 milyar 500 bini geçen izlenmesi ile Uptown Funk, Youtube'un en çok izlenen 4. videosu.

youtube

Luis Fonsi feat. Daddy Yankee - Despacito

2017 yılında çıkan şarkı kısa sürede listelerin zirvelerine oturdu ve milyonlarca kez sattı. Sadece bu başarıları ile kalmayan şarkı aynı zamanda kısa sürede 2 milyar izlenmeyi geçerek Youtube'un en çok izlenen 5.videosu .

youtube

Taylor Swift - Shake It Off

1989 albümü ile uzun sürelerce zirvedeki yerini kimseye kaptırmayan Taylor Swift, Youtube'da en çok izlenen ilk 10 video listesine 2 video sokan tek şarkıcı. Ayrıca Taylor Swift, Youtube'da videosu en çok izlenen kadın şarkıcı ünvanlarını da taşıyor.

youtube

Enrique Iglesias - Bailando

Bailando şarkısı ile ödülden ödüle koşan genç kızların en sevdiği isimlerden olan Enrique Iglesias, Youtube'da videosu en çok izlenen 6. videoya sahip.

youtube

Maroon 5 - Sugar

Klibi ile oldukça ritmik müziği birleştiğinde oldukça başarılı bir işe dönüşen Sugar. Youtube'da en çok izlenen grup videosu. Maroon 5'ın solisti Adam Levine'in USA The Voice (Amerika O Ses) programında jüri olması da videonun izlenmesini arttıran sebeplerden yalnızca biri.

youtube

Katy Perry - Roar

Katy Perry'nin Prism albümünün çıkış teklisi olan Roar, Grammy adaylığı dahil olmak üzere bir çok adaylık ve ödül kazandı. Aynı zamanda Katy Perry'nin yeni albümünün müjdeleyicisi olan Roar, Youtube'da en çok izlenen 2. kadın videosu.

youtube

Taylor Swift - Blank Space

Country müzikten pop müziğe geçtikten sonra başarı grafiğ düzenli olarak artan Swift, Youtube listesinin 10. sırasında da kendisini gösteriyor.

Haftanın Enleri

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
Neoogaunc
Neoogaunc - 23/10/2019 01:13
Здесь вы можете заказать копию любого сайта под ключ, недорого и качественно, при этом не тратя свое время на различные программы и фриланс-сервисы.

Клонированию подлежат сайты как на конструкторах, так и на движках:
- Tilda (Тильда)
- Wix (Викс)
- Joomla (Джумла)
- Wordpress (Вордпресс)
- Bitrix (Битрикс)
и т.д.
телефон 8-996-725-20-75 звоните пишите viber watsapp
Копируются не только одностраничные сайты на подобии Landing Page, но и многостраничные. Создается полная копия сайта и настраиваются формы для отправки заявок и сообщений. Кроме того, подключается админка (админ панель), позволяющая редактировать код сайта, изменять текст, загружать изображения и документы.

Здесь вы получите весь комплекс услуг по копированию, разработке и продвижению сайта в Яндексе и Google.

Хотите узнать сколько стоит сделать копию сайта?
напишите нам
8-996-725-20-75 звоните пишите viber watsapp
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html