Yırtık Jean Ve Çorap Kombini Nasıl Yapılır?

1 dakika okuma süresi

Yırtık Jean Ve Çorap Kombini Nasıl Yapılır?

2017 yılının trendi file çoraplar yırtık Jeanların içerisinde kullanılan bir ufak ayrıntı haline gelmiştir.

Kadınsı özelliklere modern dokunuşlar ekleyen bu çorap günlük hayatta çok sık kullanılmaya başlamıştır. Hafif kilolu kadınlar file çorapların küçük delikli olanlarını tercih ederlerse daha zayıf bir görünüme sahip olacaklardır. İnce ve zayıf bacaklı kadınlar kalın delikli file çorapları tercih edebilirler.

Yırtık Jean Ve Çorap Kombini Nasıl Yapılır?

Yırtık Jean içerisine giyilen file çoraplar sayesinde çılgın bir görünümün yanı sıra kadınsı bir görünüm de elde edebilmeniz mümkün hale gelecektir. Sokak modasında kullanılan bu tür kombinler ile herkesten farklı olduğunuzu gösterebilirsiniz. Yırtık Jean içerisine ten rengi bir çorap da giyebilirsiniz, böyle bir tercih yapmak cildinizin pürüzsüz bir görünüm elde etmesine yardımcı olacaktır. Bacaklarınız da herhangi bir sağlık problemi var ise kapatmanız için çorap kullanabilirsiniz.

yırtık jean

Yırtık Jeanların İçerisine Çorap Giyme

Kadınların vazgeçilmez kıyafetlerinden olan yırtık Jeanları kışın da kullanmak isteyen kadınlar bu pantolonların içerisine çorap giymeyi tercih ederler. Yırtık Jeanların içerisine giyilen çoraplar kışın sizi soğuktan korurken aynı zamanda pantolonunuzun içerisinde de güzel bir görünüm sağlayacaktır. Yılın modasına uygun renklerde kullanılan çoraplar farklı ve güzel bir hava elde etmenize neden olacaktır. Yırtık Jeanların içerisine giyilen çorapların kullanımını hiphop tarzı şapkalar ile tamamlayabilirsiniz.

yırtık jean

Yırtık Jeanların Altına Çorap Giyme

Yırtık Jeanlarınızın paçalarını kıvırıp çoraplarınızın görünmesini sağlayabilirsiniz. Pantolonun altından görünen çoraplarınızı normal veya file olarak tercih edebilirsiniz. Yırtık Jeanların altına kullanılan çoraplar feminen bir görünüm yakalamanıza sebep olmaktadır. Kullanacağınız ayakkabı sitili ile birlikte hoş bir görünüm sağlanabilmektedir. Yırtık Jean altına çorap kombinizi salaş bir tshirt ile tamamlamak güzel bir görünüm elde etmenize yardımcı olacaktır.

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • 1
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html