Yenilenmiş iPhone 6s Geliyor!

1 dakika okuma süresi

Yenilenmiş iPhone 6s Geliyor!

Apple ABD’de başlattığı uygulama ile yenilenmiş iPhone satışlarına başlayacak.

Apple’ın Amerika’da başlattığı uygulamaya göre Apple iPhone 6’s’leri yenileyerek fiyatının altında satacak. Yani Apple refurbished uygulamasına başlayacak. Apple’ın bu uygulaması ABD online satış mağazası üzerinden yapılacak. Telefonlar 1 yıl Apple garantili olacak ve sıfırından farksız olacak.

Refurbished nedir?

Apple’dan satın alınan ürünlerin herhangi bir sıkıntıdan dolayı iade edilmesi ve bu ürünlerin tamirinin yapılması. Yapılamayanlara yeni ürün teslimi yapılması işlemidir.

Yenilenmiş Apple iPhone 6s fiyatı ne olacak?

Apple bu uygulama ile iPhone 6s’leri normal fiyatından 110 dolar daha düşük fiyata satacak. Bu uygulamanın Türkiye’de olup olmayacağı ise merak konusu.

Eğer Türkiye’de bu yenileme uygulaması devreye girerse Apple iPhone 6s Amerika’da 400 dolara Türkiye’de ise standart fiyatından 400-500 TL  arasında daha ucuza gelmiş olacak. Yorumculara göre Apple’ın bu uygulamasının Türkiye’ye gelmesi 2017 yılını bulacağı yönünde.

iPhone 8'mi çıkıyor?

Apple iPhone 7’yi tüketiciye sunalı üzerinden çok geçmedi. Ancak iPhone 7 satışa sunuldu sunulanı eleştiri yağmuruna tutuldu. Özellikle iPhone 7’de çok özellik bekleyen müşteriler iPhone 7’nin iPhone 6’ya benzediğini fark edenler oldukça sert eleştiri yaptı.

Apple 10. Yaşında yani 2017’de çok özel bir ürün ürün çıkaracağı konusunda duyumlar var. Bu özel ürün büyük ihtimalle iPhone 8 olacak.

Peki iPhone 8 çıkarsa bu üründe kablosuz şarj özelliği olacak mı?

Eğer Apple 10. Yaşına özel 2017’de iPhone 8’i çıkarırsa bu özelliğin olması bekleniyor. Ancak bunlar sadece tahmin. Bu tahminleri şu bilgilerden dolayı ulaşıyoruz. Apple’ın tedarikçisi  Foxcon şirketi uzun süreden bu yana kablosuz şarj üzerinde çalışıyor. BU da ihtimalleri yükseltiyor.

Apple iPhone 8’le ilgili gelen bilgilere göre iPhone 8’e özel aparat olacak ve şarj aleti prize takılı olacak.  Bakalım gelecek günlerde bu bilgiler doğrulanacak mı? Ancak Apple kullanıcıları Apple’ın 10. yıl şerefine bu tür bir yenilikten umutlu.

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/evin-havasini-temizleyen-bitkiler-12687.html