Yeni Yılda Evinizle İlgili Değişim Fikirleri

2 dakika okuma süresi

Yeni Yılda Evinizle İlgili Değişim Fikirleri

Yeni yılda evinize uygulayacağınız küçük değişimleri Daha İyi Yaşam sizler için derledi!

Yeni Yılda Evinizle İlgili Değişim Fikirleri

Eskimiş olan veya görünümünden sıkılmış olduğunuz evinizi yeni yılda değiştirmek isteyebilirsiniz. Küçük dokunuşlar ile evinizi yenilemek oldukça kolaydır. Örneğin açık rafları olan bir dolabın iç kısımlarını tarzınıza uygun bir duvar kâğıdı ile kaplayabilir ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Yeni yılda evinize alacağınız renkli mumlar, dekorasyon ürünleri, çiçekler ve biblolar ile değişim sağlamak mümkündür. Eski minder, yastık, puflarınıza yeni kumaşlar alabilirsiniz sıkılmış olduğunuz görünümlerinizden kurtulabilirsiniz. Yeni yılın kumaş favorileri puantiyeler ve pastel tonlarıdır.

yeni yıl

Yeni Yılda Duvar Değişimi

Evimizin en dikkat çeken yeri çıplak duvarlardır. Duvarlarınızın eski görünümünden sıkılmış olabilirsiniz veya boyalı olan duvarınıza duvar kâğıdı döşetmek isteyebilirsiniz. Boya tercih eder iken tercihinizi yeni yılın favori renklerinden seçmek güzel bir tercih olacaktır. Ancak evinizin genişliğine göre renk seçmek daha sağlıklıdır çünkü küçük evleri açık renk boyalar geniş ve ferah göstermektedir. Duvar kâğıdı tercihinde ise modern çizgilere sahip kâğıtları modası geçmeyecek kâğıtlar seçmek gerekir çünkü duvar kâğıtları uzun süre kullanılabilecek ayrıntılardır, yapımı zor ve özen isterken sökümü de bir o kadar zordur.

yeni yıl

Yeni Yılda Oturma Odasına Küçük Dokunuşlar

Oturma odanızdaki büyük parçaları değiştirmeden de oturma odasına yapacağınız küçük dokunuşlar ile yeni yılda yeni bir görünüm elde etmeniz mümkündür. Duvarlarınıza alacağınız tablolar, asacağınız yeni çerçeveler duvarlarınızda değişikliğe sebep olur. Sehpalarınızın renginden sıkılmış iseniz sehpalarınızın renklerini alacağınız bir boya ile kendiniz değiştirebilirsiniz. Yeni yılın favori renklerini tercih ederek veya sade renkler tercih ederek boyayacağınız sehpalarınız da küçük dokunuşlar ile değişim sağlamaktadır. Güzel bir masa örtüsü bile evimizde değişime sebep olabilir. Masanıza örteceğiniz değişik bir masa örtüsü ile yeni yılda farklı bir görünüm elde edebilirsiniz.

yeni yıl

Yeni yılda evinizde siz hangi değişiklikleri yaptınız?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html