Yeni Yıla Yeni Trendler

1 dakika okuma süresi

Yeni Yıla Yeni Trendler

2015 senesinin yeni makyaj trendleri... Kıpkırmızı dudaklar Kıpkırmızı dudakların yeri makyajda he

2015 senesinin yeni makyaj trendleri...

Kıpkırmızı dudaklar

Kıpkırmızı dudakların yeri makyajda her zaman bambaşka.İster kiremit rengi, ister bordo; ister mat ister parlak kırmızı rujunuzu seçin, belli belirsiz bir göz makyajı ile tamamlayın.2014 te de bu trend oldukça popüler olacak. Önemli olan sizin kendinize yakışan en güzel kırmızıyı keşfetmeniz.

Mat Cilt

Mat ve bebek gibi bir cilt en doğal görüneni hem de son dönemin en güzel makyaj trendi. Mat ve pürüzsüz ve yağsız bir cilt elde etmek için fondöten öncesinde yüzünüze bir primer sürebilirsiniz, cildinizdeki renk farklılıklarını kapatmanıza yardımcı olur.Aydınlatıcı tarzda ürünlerdense kaçınmak gerekli. Ayrıca fondöten haricinde pudra yardımıyla da yüzünüzdeki parlamaları önleyebilirsiniz.

Belirgin kaşlar

Hem çok seksi hem de sofistike bir görünüm katmak için  kalın, rengi koyulaştırılmış, fırçalanmış, dolu dolu görünen ve dramatik bir biçim verilmiş kaşlarla . Bu etkiyi yaratmak için bir kaş kalemi ya da kaş rimelinden yardım alın.

Bronzlaşmış elmacık kemikleri

Sanki güneş yanaklarınıza vurmuş da hafif bronzlaştırmış gibi doğal bir görünüme sahip yanaklar da çok moda. Bu etkiyi yaratmak için bronzlaştırıcı allığınızı elmacık kemiklerinizin üzerine uygulayın. Elmacık kemiklerinizin yerini bulmakda zorlanıyorsanız, sadece gülün ve ortaya çıkan yanaklarınızı bir güzel allığınızla bronzlaştırın.

Metalik Gözler

Metalik farınızı dumanlı göz makyajının içine katarak çok daha çarpıcı ve etkileyici bir görünüme sahip olabilirsiniz. Göz çevrenizi aydınlatacak gri metalik tonlarındaki göz makyajı da en çok dikkat çeken makyaj trendlerinden. Doğal bir görünüm için mutlaka krem şeklinde olan farları tercih etmeli.

Takma Kirpik Etkisi

Göz makyajınızın belirgin olmasını seviyorsanız, zaten rimellerle aranız çok iyidir. Bu sene dolgun ve koyu kirpikler dikkat çekiyor. Rimelinizin etkisini artırmak için öncesinde kirpiklerinizi kıvırmak isteyebilirsiniz.

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html