Yeni Yıl Saç Modeli Örnekleri

2 dakika okuma süresi

Yeni Yıl Saç Modeli Örnekleri

Yeni yıla girerken yeni yılın saç modeli örneklerine bir göz atalım.

Yepyeni bir yılı karşılarken gecenin yıldızı olmayı kim istemez!? Yeni yıl saç modelin ile bu ayrıcalığı yakalayabilirsin! Nasıl mı? Buyurun hep birlikte bakalım mı yeni yıl saç modeli örneklerine? :) Daha İyi Yaşam olarak biz ; en güzel yeni yıl saç modeli örneklerini değerli okuyucularımız için derledik. Bu modeller sayesinde yeni yıl da saçını ne model yapacağın konusunda fikir sahibi olup, kendine en yakışan modeli uygulayabilirsin! İşte o merakla beklediğiniz modeller: Doğal bir örnekle başlayalım mı? Özellikle uzun ve düz saçlara sahip kadınların kolaylıkla kendine uygulayabileceği bu model hem doğal hem çekici! Ve özellikle at kuyruğu modellerinin karşı cinsi üzerinde oldukça baskın bir etkisi var!Hele bir de genç bir partiye davetliysen mini elbisenle at kuyruğu modelini rahatlıkla kullanabilirsin!

saç2

Biraz seksapalite! Dağınık dalgalı saçlar da yeni yıl saç modelleri arasında en çok tercih edilenler listesinde yerini alıyor! İddialı,çekici ve dağınık sevenler için ideal model diyebiliriz. Çekici,iri dalgalar! Dağınık dalgalı saçların tam aksine daha ağır ama aynı zamanda çekici bir görünüm isteyenler için biçilmiş kaftan!

saç4

saç5

Bakımlı, alımlı ve şık bir tamamlayıcı olacağından da şüphe yok. Balerin topuzu! Tercihi zarafetten yana olanlar için kesinlikle ilk tercih olmalı! Yüz güzelliğini

saç6

Yüz güzelliğinizi tamamen ortaya çıkaracak, makyajının güçlü etkisini hissettirecek bir model! Balık sırtı örgüye ne dersin? Bu modelle partinin doğal ve havalı kızı olmaya en büyük aday sen olabilirsin :)

saç7

Peki ya sizin bu yeni yıl saç modelleri arasında favoriniz hangisi? Bizimle paylaş! 

Editörün Seçimi : Kadınlar Kulübü TV - Güzellik & Saç

Yeni Yıla Özel Doğal Topuz Nasıl Yapılır?

 

 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html