Yeni Bir Parfüm Alırken Bunlara Dikkat Edin

2 dakika okuma süresi

Yeni Bir Parfüm Alırken Bunlara Dikkat Edin

İşte yeni bir parfüm alırken Daha iyi yaşam olarak sizlere önerilerimiz

Hep aynı parfümü kullanmaktan sıkıldınız ve kendinizi yenileyecek size farklı duygular hissettirecek kokular mı arıyorsunuz?

Her aldığınız parfüme bayılıyor ardından iki sıktıktan sonra bir kenara terk ediyorsanız eğer bu öneriler tam size göre!

Yeni Bir Parfüm Alırken Bunlara Dikkat Edin

İşte yeni bir parfüm alırken Daha iyi yaşam olarak sizlere önerilerimiz:

Beğendiğiniz kokuları önce deneme kağıdına sıkın

Beğendiğiniz parfümü deneme kağıdına sıkıp yine beğenmezseniz emin olun teninizde de beğenmeyeceksiniz.Bu yüzden tekrar tekrar denemenize gerek yok.

Seçeneklerinizi İyice Azaltın

Parfüm almaya giderken üzerinizde hiç koku olmasın.Ve birden çok koku beğendiyseniz bunların sayısınız 2 ve 3 e düşürmeden üzerinize sıkıp denemeyin.

Birden çok kokuyu aynı anda sıkmayın

Bir kerede en fazla dört parfümün kokusunu teninizde deneyin.Bu kokuları denerken de aralarda oldukça mesafe olmasına dikkat edin. Daha iyi yaşam olarak daha iyi bir parfüm seçimi için iki kolunuza da iki parfüm deneyin.

Parfümü ne zaman ve nereye kullanacağınız önemli

Alacağınız parfümü sıklıkla nereye giderken kullanacağınıza mutlaka dikkat edin.İşe giderken mi,özel günlerde mi,hafta sonu planlarında mı ilk olarak tüm bunlara dikkat edin.

p

Teninize sıkın ve öyle koklayın

Bir parfümü gerçekten çok beğendiniz...Ama bu parfümü almaya kesin karar vermeden önce mutlaka teninize sıkın ve biraz geçmesini bekleyin. En az beş dakika sonra teninize sıktığınız parfümü yine beğendiyseniz eğer tamamdır bu parfümü alabilirsiniz.Ama yok kokladığınızda aynı etkiyi yaratmadıysa aldığınız yere geri bırakın.

Deneme boylarını yanınıza alın

Eğer tüm kokulardan kafanız karıştıysa ve bir türlü karar veremiyorsanız parfümlerin minik deneme boylarını ya da deneme kağıtlarını yanınıza alın başka ortamlarda tekrar koklayın ve kararınızı verin.Böylece sakin kafayla daha sağlıklı bir karar verebilirsiniz.

Parfümü alırken daha önceki zevklerinizi unutmayın

Gündüz parfüm kullanırken daha çiçeksi,hafif,meyve ve taze kokuları tercih ederken akşamları içinse daha baharatlı,seksi ve çekici kokuları tercih edin.  

Alamaya karar verdiğiniz parfümü mutlaka araştırmayı ve içeriğinde nelerin olduğunu mutlaka öğrenin! Peki sizin en beğendiğiniz parfümler ve parfüm önerileriniz neler?

 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html