Yengeç kadınının bilinmeyenleri!

2 dakika okuma süresi

Yengeç kadınının bilinmeyenleri!

Kırılgan ve naif yengeç kadınlarının bilinmezlerini öğrenelim mi?

Yengeç kadınları hakkında bilmediklerinizi sizler için derledik! Ondan önce, Koç, Boğa ve İkizler kadınlarının bilinmeyen özellikleri nerde derseniz, tıklayın ve ulaşın deriz! :)

Sizi daha fazla meraklandırmadan Yengen kadını hakkında merak edilenleri sıralamaya başlayalım mı?

1- Hem nazik hem espirili: Yengeç kadını kırılganlığı,naifliği, nazikliği ve sakinliği ile bilinir. Tüm bunlar doğru. Ancak o nazik duruşun altında çok güçlü de bir mizah anlayaşının yattığını biliyor muydunuz? Espritüel olan bu kadın, onu gerçekten tanımanıza izin verdiğinde bu yönüyle sizi oldukça şaşırtacak.

2- Evcimenler... Evet evcimen olduklarını biliyorsunuz. Peki ya ev yaşamı ve ev ahalisini her şeyin önünde tuttukları gerçeğini ne kadar biliyorsunuz? Evcimen var! Evcimen var! Evcimen bir yengeç bu konuda ki nirvana kişidir. İmkanı olsa tüm yaşamını evinden sürderebilecek kadar...

3- Sıcakkanlılar... Çağın en büyük hastalıklarından biri olan egoist karakter onlara öyle uzak ki! Sevimli, cana yakın, konuşkan ve yardımsever olurlar. Ender insanlardan olduklarını eklemeye gerek var mı? Samimiyetleri gerçektir...

4- Anaçlar... Fedakar yapıları sebebiyle harika bir anne olurlar. Hatta en ideal annelerin Yengeç kadınları arasından çıkacağını söylesek yalan sayılmaz :)

5- Hisleri çok kuvvetli olur... Yengeç kadınına yalan söylemeyin... Çünkü hisleri öyle güçlüdür ki hemen anlayabilir. Ayrıca kararsız kaldığınız bir anda sezgisel yardıma ihtiyaç duyarsanız kendisinden yardım isteyebilirsiniz.

6- Tutkulu bir aşık olur... Yengeç kadınları severse gerçekten sever. Ki zaten 'gönül eğlendirmek' için de kimseyle birlikte olmazlar. Aşkları için her türlü fedakarlığı yapabilir, her zorluğa göğüs gerebilirler. Anlayışlı ve içten bir aşık olurken karşı taraftan sadece dürüst olmasını bekler.

7- Dedikoducu sayılabilirler... Bu kadar naif ve kırılgan olmasına karşın başkaları hakkında yorum yapmayı çok severler :) Dışarıdan dedikoducu olarak da görülebilirler.

Editörün Seçimi : Kadınlar Kulübü TV - Astroloji

 

 

 

 

 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 3
  emoji
 • 7
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • 2
  emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html