Yengeç Burcu Kadını ve Özellikleri

3 dakika okuma süresi

Yengeç Burcu Kadını ve Özellikleri

Yengeç kadınının bilinmeyenlerine göz atmak ister misiniz?

Daha İyi Yaşam olarak "Yengeç Kadını Ve Bilinmeyenleri"ni sizler için derledik!

Evi dünyasıdır

Çalışıyor da olsa, yuvası her zaman en önemli yerdir. Evini güzelleştirmek ve rahat hale getirmek için elinden geleni yapar. Çok misafirperverdir. Evine gelen herkesi, aile ferdi gibi kabul edip, özel ilgi gösterir.

Mutlu etmekte üstüne yoktur

Altıncı hissi çok gelişmiş olduğundan eşinin, çocuklarının, tüm yakınlarının ne istediklerini ve düşündüklerini sözlere gerek kalmadan anlar. Çevresindeki insanları mutlu etme konusunda çok başarılıdır. Sevdiği insana ilgi göstermek, şımartmak hoşuna gider.

Baskı yapan erkeğe katlanamaz

Bu anaç kadın, kendisine kol kanat gerecek güçlü bir erkek arar. Fakat hükmedici erkeklere katlanmaz. Onun değişen duygu hallerini anlayacak, dinleyecek bir erkek ister. Erkeği onun çabalarını takdir edebilmeli, saygı duymalı ve tabii ki onu çok sevmelidir.

Şüphelerini dindirecek birini arar

Aslında zayıf bir kadın değildir, pek çok yükün altından kalkabilir, ancak Ay'ın verdiği karamsar, kuşkucu yapısını bertaraf etmesine yardım edecek bir hayat arkadaşına ihtiyaç duyar. Eşinin yanında olduğunu bildiği sürece her işin üstesinden gelir.

Dedikoduya meraklıdır

Dedikoduları, Yengeç erkekleri kadar zararsız olmayabilir. Bu konuşkan kadın, bir arkadaşıyla yaptığı konuşmaları başka bir yerde ağzından kaçırarak ortalığı karıştırabilir. Ama yine de art niyetleri yoktur. Ayrıca bazen gevezelikleri dırdıra dönüşebilir. 

Birini sevdiğinde gözü başkasını görmez

Yengeç kadını, sevdiği erkeğe kayıtsız şartsız bağlanacaktır. Partnerinin yanındayken gözünü başka yerlere çevirmez. Partneri ile geçireceği saatler içerisinde sadece ona ait olduğunu gösterir. Aynı tutumu eşinden de bekler.  Aldatılmayı asla kabul edemez. Zaten çok şüpheci olduğu için en ufak şeyi büyüterek acı çekebilir. Yengeç kadınının ilişkilerini tanımlamayan kelime; adanmışlıktır. Kendisini ilişkisine adar ve hiçbir ilişkiye bitecek gibi başlamaz. Macera yaşanacak bir kadın değildir. 

Aile onlar için çok önemlidir

Anneleri, babaları, çocukları, eşleri için canlarını verebilirler. Özellikle de çocuklarına acayip düşkün olurlar. Anne olduktan sonra, eşlerini ihmal edebilirler.

Paraya düşkün değildir

Para ile araları iyi değildir. Harcamayı severler ama maddiyata aşırı düşkünlükleri yoktur. Müsrif olabilirler. 

Gardırobu bitanedir

Gardırobuna çok özen gösteren Yengeç kadınının, tüm parasını giyim, kuşama ve aksesuarlara harcaması mümkündür! Ama evleneceği erkeğin çok zengin olması umurunda değildir. Onun için önde gelen, anlaşılmak ve duygularını paylaşmaktır.

Sadık ve naziktir

Sevdiği kişiye riayet eder, ilgi gösterir, uyumlu ve sadık olur. Aynı zamanda nazik ve olgun hareketlerde bulunur. Asla sert tavırlarda bulunmaz, uysal ve sakin bir edayla hareket eder. 

İlişkide sorun çıkarmaz

Partneri ile ilişkisinde sıkıntı yaratmaz. Huzur ve mutluluğun hakim olduğu bir ilişkide paylaşım yaşamaya çalışır. Partnerinin başkasını ona övmesini istemez. Her anlamda beğenildiğini duymaya ve bunu partnerine doğrulatmaya çalışır.

Yengeç'in uzun süreli aşk yaşayacağı burç

İlişkisi olmayanların Boğa burcuyla bir ilişkiye başlamaları mutlu ve güzel günlerin yaşanmasını sağlayabilir. Boğa burcunun kolay bırakmaması, sevdiği kişiye bağlı bir şekilde ilişki yaşamaya meyilli olması, uzun soluklu bir ilişki yaşama talebinize olumlu cevap verir.

Yengeç'in macera yaşayacağı burç

Hayattan daha fazla zevk almak istiyorsanız Yay burcuna yakın durun. Bu burçtan biriyle yaşayacağınız ilişkide her konuda mutlu olabilir ve hayatınızda sorun olarak gördüğünüz problemleri birlikte çözümleyebilirsiniz. Çünkü yaşamınızda monoton geçen olayları ortadan kaldırabilme şansınız var. 

Yengeç'in aradığı cinsel partner

Cinsel birlikteliğinizde en çok Kova burcuyla mutlu olabilirsiniz. Kova burcuyla yaşayacağınız birliktelikte kendinizi rahat ve huzurlu hissedebilirsiniz. Kendinizi özel hissetmenizi ve yaşadığınız anı mutlu geçirmenizi sağlayabilir.

Editörün Seçimi: Kadınlar Kulübü TV - Astroloji

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 48
  emoji
 • 95
  emoji
 • 12
  emoji
 • 17
  emoji
 • 4
  emoji
 • 12
  emoji
 • 17
  emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
aşk delisi
aşk delisi - 27/04/2017 07:48
ehh işe
/estetik-mucizesi-hyaluronik-asit-nedir-12665.html