Yengeç Burcu 2017 Kasım Yorumu

1 dakika okuma süresi

Yengeç Burcu 2017 Kasım Yorumu

Yengeç burcunun 2017 Kasım ayı burç yorumunu Daha İyi Yaşam sitemizden okuyabilirsiniz!

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar şimdi sizlerle beraber Kasım ayındaki gezegenlerin burç geçişlerine ve bunların sizin haritanız üzerindeki etkilerine bakacağız. İlk olarak Merkür'le başlayacağız. Merkür'ün Kasım ayında Yay burcuna geçeceğini görüyoruz.

2017 Kasım ayının Yengeç burcu üzerindeki etkileri:

Bu ay sağlığın ile ilgili etkin karar alabilirsin. Uzun zamandır ertelediğin diyete ve spora başlayabilirsin. Biraz hareket etmek ruhuna çok iyi gelecek. Ayrıca evine bir evcil hayvan alman da söz konusu olabilir. 4 kasımı takip eden üç gün boyunca arkadaşların ile aranda gerginlik olabilir. Bir arkadaşınla ilgili bir gerçeği farkına vararak ikilemde kalabilirsin. 

kasım7 Kasım'dan itibaren aşk hayatın oldukça renklenecek. Sevgilinle romantik dakikalar geçirebilirsin. Eğer sevgilin yoksa gece eğlenmeye çıkmanın ve birileriyle tanışmanın tam zamanı! Yeni hobiler edinerek yaratıcılığını ortaya koyabilirsin. 18 Kasım'dan itibaren yaratıcılığın zirvede olacak. 

Yeni yaratıcı projeler ortaya koyman söz konusu olacak. Kasım ayı boyunca ebeveynlerin ile iletişim kurarken daha dikkatli olmalısın. Gereksiz tartışmalar yaşanabilir. Taşınmak veya mevcut evi dekore etmek ile ilgili inisiyatif kullanabilirsin. Evin içinde çıkacak bazı tamirat işleri seni uğraştırabilir. 

2017 Kasım ayı Yengeç Burcu Yorumunuzu Videomuzdan İzleyebilirsiniz!

Diğer burç yorumlarını merak ediyorsanız “Aylık Burç Yorumları”nı tıklayarak öğrenebilirsiniz?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 4
  emoji
 • 2
  emoji
 • emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • 1
  emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html