Yaza Fit Girmek İçin Uzak Durulması Gereken 5 Gıda

1 dakika okuma süresi

Yaza Fit Girmek İçin Uzak Durulması Gereken 5 Gıda

Eminiz sizin de hayaliniz yaz aylarına incecik girmek.. Yaza fit girme hayaliniz için siz siz olun bu 5 gıdadan uzak durun!

Kış aylarının aşırı yeme isteğine artık dur demenin vakti geldi. Kış aylarında ayy hava çok kasvetli depresyondayım moduyla aşırı yemek yemeye yeltenmiş ve işi abartmış olabiliriz.

İşte kontrolsüzce yediğimiz şeylerin sebep olduğu fazla kilolardan kurtulmak için, uzak durmanız gereken 5 gıdayı sizler için derledik. Keyifli okumalar..

Yaza Fit Girmek İçin Uzak Durulması Gereken 5 Gıda

Yaza Fit Girmek İçin Cipsten Uzak Durun

Biliyoruz ki çıtır çıtır cipsin yerini hiçbir şey tutamaz ama yaza fit girmek istiyorsanız bu gıdadan uzak durmanız gerekiyor. Çünkü cips sandığınız kadar masum bir besin değil.

Yaza Fit Girmek İçin Şekerlemelerden Uzak Durun

Cipsin kardeşleri olan bu şekerlemeler tüm yaz planlarınızı alt üst edebilir demedi demeyin. Yedikçe yeme isteği uyandıran şekerlemeler hem sağlığınızı hem de fiziğinizi olumsuz etkiler.

Yaza Fit Girmek İçin Ekmekten Uzak Durun

Uzak durulması gereken en zor gıdalardan biri sanırım ekmek. Ekmeksiz yemek yemek her ne kadar tatmin etmese de bu gıda fit olmanıza gölge düşürüyor.

Yaza Fit Girmek İçin Makarnadan Uzak Durun

Her ne kadar masum görülse de makarna da en az ekmek etkisi oluşturur. Hele bir de makarnayı soslu tüketiyorsanız en fenası.. Onu bunu bırakın, yaza fit girmek için bu gıdadan uzak durun.

Yaza Fit Girmek İçin Pirinçten Uzak Durun

Pirinç kilo almada en tehlikeli gıdalardan biri diyebiliriz. Uzmanlar zayıflamak isteyenlerin pirinçten mutlaka uzak durması gerektiğini söylüyor. 2 kaşık pirinç bir dilim ekmeğe karşılık geliyor bilginize.

Yaza fit girmek için sizin önerileriniz neler?

En Hızlı Nasıl Zayıflarım?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • 1
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html