Yaz Gelinlerine Tavsiyeler!

1 dakika okuma süresi

Yaz Gelinlerine Tavsiyeler!

İşte yaz gelinlerinin işini kolaylaştırmak amacıyla düzenlenmiş mini liste..

Yaz aylarının bir olmazsa olmazı da düğün dernekler! Saç-makyaj,gelinlik provası,ev kurma telaşı,davetli listesi ve o büyük gün!

Aslında bu liste saymakla bitmez. O tatlı telaşlı heyecanlı güne sayılı günler kala güzellik ve bakımdan da ödün vermemek gerek.

İşte yaz gelinlerinin işini kolaylaştırmak amacıyla düzenlenmiş mini liste;

 1. Cilt bakımı büyük önem taşıyor. Cilt temizliğinıze özen göstermeli peelingi ihmal etmemelisiniz. Düğüne 6 ay kala düzenli bir şekilde cilt bakım uygulamasına başlamanız öneriliyor!
 2. Kaşlarınızı istediğiniz forma sokmak için 3 ay gayet yeterli bir zaman dilimi. Kaşlarınız yüzünüzdeki ifadeyi yüzde yüz etkilediği için ertelenmemesi gereken bir konu. Ayrıca ideal saç ve makyajı daha önceden belirlemenizde fayda var. O özel gününde kendinizi en iyi hissedeceğin şekilde hazırlanmalısınız. Olası bir şanssızlığa karşı saç ve makyajınızı belirleyin provalarını ihmal etmeyin!
 3. Düğününüzde inci gibi bembeyaz bir gülüş için diş beyazlatma maddesini atlamayın. Her fotoğrafa o içten gülüşü yansıtın.
 4. Pedikür! Balayında pamuk gibi ve bakımlı ayaklarla gitmek istemez misiniz? Düğün gününüze bir aya kala başlamanız yeterli olacaktır. O güne kadar her gün uygulanan kremli bakımlar ve peeling işinizi kolaylaştıracaktır.

  Kendinize yakışan modelde bir gelinlik saç ve makyaj da unutulmaz düğün gününüzün rüya gibi geçmesini sağlayacak tamamlayıcı diğer parçalar. Tavsiyelere kulak vermesi sizden mutluluk dilemek bizden!

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html