Yaz Aylarında Yapmanız Gereken 10 Aktivite

2 dakika okuma süresi

Yaz Aylarında Yapmanız Gereken 10 Aktivite

Yaz aylarında aynı aktiviteleri yapmaktan sıkılanlara, Daha İyi Yaşam'ın sizler için derlediği birbirinden farklı 10 yaz aktivitesi.

Hemen hemen her yaz aynı aktivitelerin peşinden koşturuyorsunuz. Yaz tatili için bir il seçmek ve otel ayarlamak. Yaz tatilinin deniz, kum ve güneşten ibaret olmadığını hatırlayın. Sizin için en eğlenceli en unutulmaz yaz aktivitesini bulun. Mutlu olacağınız yaz tatilinin peşinden koşun!

Yaz Aylarında Yapmanız Gereken 10 Aktivite

yaz

Konsere Gidin!

Zeytinli Rock Festivali ya da Harbiye Açık Hava Sahnesi yaz konserleri için oldukça uygun alanlar. Peki siz bu yaz kimi dinlemek isterdiniz?

Kitap Okuyun

Tüm sene “Yazın okurum.” diye biriktirdiğiniz kitapları okumaya başlayın. Kitap okumak kadar rahatlatıcı bir aktivite daha var mı?

yaz

Yeni Arkadaşlar Edinin

Yaz tatilinde, kampta ya da karavanlı o seyahatte. Bu yaz kendinize yeni arkadaşlar edinin ve arkadaş çevrenizi genişletin.

Köylere Gidin

Bilmediğiniz, görmediğiniz şehirlere hatta köylere gidin. Bir köy de bir hafta yaşamak nasıl bir his bunu keşfedin. Yaz tatilinizin bol oksijenli geçeceğine emin olabilirsiniz.

yaz

Yeni Bir Dile Merhaba

Yeni bir dil öğrenmek için yurtdışında bir dil okuluna kayıt olun. Bu yaz yeni bir maceraya açılmak isteyenler için Türkçe bilmeyen insanlarla beraber olmak hem yeni bir dil öğrenmenize hem de özgüven kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Hikaye, Masal, Şiir ya da Roman

Yazma yeteneğinizi bu yaz göstermeye çalışın. Yaz aylarında uzun süredir aklınızda olan ama bir türlü yazamadığınız o hikayeyi yazın ve insanlara ilham kaynağı olun!

yaz

Uçurtma Uçurun

Sıcak yaz günlerinde denize girmek kadar eğlenceli bir aktivite varsa o da uçurtma uçurmak olabilir. Uçurtmanızı kendiniz mi yapmak istersiniz yoksa hazır almak mı? Bu arada uçurtmanın üstüne adınızı yazmayı unutmamalısınız :)

Ailenizi Unutmayın

Hayatınızdaki her şeyin yapı taşı olan ailenizi unutmamalısınız. Onları ziyaret edin onlarla konuşun ve tüm akrabalarınızı görün. Sonrasında yaşadığınız ile dönün ve yaz tatilinizin ne kadar keyifli geçtiğini hatırlayın.

yaz

Yeni Lezzetler

Bu yaz hiç denemediğiniz o mutfağın tüm lezzetleri ile tanışın. İskoç mutfağı ya da Rus mutfağı sizler için iyi bir öneri olacaktır. Yaz aylarında sıcak iklimlerin yemeklerini yemekten kaçının :)

Aşık Olun :)

Veeee tabi ki aşk. Bir yaz aşkı yaşamayı ihmal etmeyin. Yaz aşklarının kısa süreli oluşuna aldanmayın belki de bu yaz gittiğiniz o kafe de hayatınızın aşkı ile karşılaşacaksınız.

 

Balkonlarda Yaz Düzenlemesi Nasıl Yapılmalıdır?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html