Yaz Aşkınız Uzun Soluklu Olsun!

1 dakika okuma süresi

Yaz Aşkınız Uzun Soluklu Olsun!

Romantik bir yaz ardından ilişkinizin mevsimlik olmaması için tüyolar bizden!

Romantik bir yaz ardından ilişkinizin mevsimlik olması sizi bir hayli üzüp hayal kırıklığına uğratabilir. Tüm yazı birlikte geçirdiğiniz heyecanlı hareketli ve eğlenceli aşkınızın sona ermemesi için yapabileceğiniz bir şeyler var! Daha İyi Yaşam sizler için bir öneri listesi hazırladı:

Gerçekten Aşık mısınız?

Yaz aylarında yüzde yüz artan enerjiniz ve heyecanınız dolaysıyla farklı hissetme ihtimalinizi göz önünde bulundurun. İlle de geçici bir duygudur demiyoruz. Elbette ki yazın da aşık olmam mümkün! Sadece iç sesinizi iyice dinlemeli ve bu ilişkiyi uzun vadeye taşıyıp isteyip istemediğinizi önce kendinize sormalısınız.

Ortak Arkadaşlar!

Eğer hislerinizden eminseniz yaz aşkınızın daim olması için ortak tanıdıklar edinmeye çalışın. Yazlıkta tanışabileceğiniz arkadaşları var ise sakın köşe bucak kaçmayın! Arkadaşları ile yakın ilişkiler oluşturmanızda fayda var. Böylece tatil bitmiş olsa bile ortak plan programlar sona ermemiş olacak.

İleriyi Konuşun

,Sakın bu maddeyi konuyu hemen evliliğe getirmek olarak algılamayın! Eylül ayında gideceğiniz bir konser planı yapmaktan söz ediyoruz!

Yüzeysel Yaşamayın

Yaz aşkı bol eğlence içerir pek tabii. Ancak siz baştan laylaylom bir tavır takınırsanız karşınızdakinden de farklı bir davranış beklemeyin. Birkaç ayda çok derin şeyler yaşamanız mümkün olmayabilir. Hatta sağlıklı da değil. Yavaş gitmekte fayda var. Ancak dertlerini dinlemek ve paylaşmaktan geri durmayın.

Gizeminizi Koruyun

Kendiniz gibi davranın. Ancak sizi tamamen çözdüğünü düşünmesine izin vermeyin! Sizi bir sır olarak görmeye devam ettiği müddet heyecanını koruyacaktır.

Kartları Açık Oynayın

Hislerinizi açıkça söylemekten kaçınmayın! Olumlu ya da olumsuz her ne hissediyorsanız karşınızdakine dürüst olmanız size asla kaybettirmez. Karşınızdakinin sizinle ilgili bir soru işareti kalmadığında ciddi bir ilişki için adım atması kuvvetli ihtimal!    

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/cilt-catlaklari-icin-dogal-cozumler-12660.html