Yay Kadınının Bilinmeyenleri!

2 dakika okuma süresi

Yay Kadınının Bilinmeyenleri!

Çevrenizdeki Yay kadınlar ile ilgili bildiklerinizi bir düşünün. Şimdi onları biraz daha ayrıntılı konuşmaya ne dersiniz?

Yay burcu kadını, uçarı deli dolu ve patavatsızlığı ile bilinir. Peki ya daha fazlası? Hayatınızda Yay burcu ya da yükseleni Yay olan bir kadın varsa bu rehber onu daha iyi tanımıza yardımcı olabilir. Evet hazırsanız başlıyoruz! Ondan önce ki 9 burcun kadınını merak ediyorsanız sizi bu tarafa alalım : Daha İyi Yaşam - Astroloji

Çekiciliğin Kitabını Yay Kadını Yazıyor.

Sadece bu durum diğer kadınlar tarafından sevilmesini önleyebilir... Tabi ki tanıyana kadar. Yaylarda öyle bi çekicilik var ki yaşları, boyları, kiloları ya da herhangi bir fiziksel durum onların tüm dikkatleri üzerine çekmelerine mani olamıyor...

Siz, Siz Olun! Yay Kadınına Yalan Söylemeyin!

 Yay kadınları zeki olur. Ve bunu dışarıdan da herkese belli eder. Dahi bir havaları vardır ve yeni buluşlar yapmaya hazırdırlar. Siz, siz olun yay kadınına asla yalan söylemeyin.ff

Yay Kadını Sizi Her An Güldürebilir

Yayların etrafa yaydıkları enerji sadece güzellikleri ile ilgili değil! Onlar espiri anlayışları yüksek, komik ve çok eğlenceli kadınlar olurlar. Eeee hal böyle olunca da arkadaş ortamlarının aranan isimleri olurlar :)

Polyanna Değil Optimist

Yay kadınlarının bir olaya negatif yaklaştığını görmek zordur. Her olaya pozitif yaklaşıp, sürekli gülümserler! Bu da çevrelerindeki insanlara mutluluk ve güç verir. Eğer Yay kadınına biraz sinirlendiyse hemen oradan kaçın.

O Kadar İyi Özelliği Varken Ukala Olmazsa Olmaz :)

Güzelliğinin, aklının , cazibesinin, enerjisinin farkında olan bir Yay kadını ara ara kibre kapılabilir. Eee o da insan ama, değil mi?

Ağzının Tadını Bilir 

Hem fit hem sağlıklı bu kadınlar için yemek yemek sadece doğal bir ihtiyaç değil aynı zaman sanattır! Ağızlarının tadını iyi bilen bu kadınlarla yeni tatlar denemek ayrı bir keyif taşır. Yay kadını yemek konusunda seçici olduğu gibi eli de lezzetlidir. :)

Sizin de Yay kadınları hakkında söyleyeceğiniz birkaç şey varsa buyrun! Bizimle paylaşın :)

2017 Ocak Ayı Yay Burcu

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html