Yay Burcu Kadını Hakkında Her Şey

4 dakika okuma süresi

Yay Burcu Kadını Hakkında Her Şey

Yay burcu kadınlarının hakkında bilmeniz gereken tüm özellikleri Daha İyi Yaşam'da!

Yay burcu kadınının özellikleri

Yay burcu kadını , şıpsevdi diyorlar ona... Yay burcu kadınları da erkekleri gibi mükemmelliyetçi olur. Her şeyin en iyisine ve en güzeline sahip olduklarını düşünürler. Gözleri genelde yüksekte olur çünkü hakettiğinin bu olduğunun kanısındadırlar. En güzelinin o, en mükemmel özelliklere kendisinin olduğunu düşünürler. Kendilerini överler, övgü dolu sözlere maruz kaldıklarında da bunu dillendirerek anlatırlar.

Duyanlar duymayanlara anlatsın herkesin haberi olsun mantığıyla. Bu burcun kadınları da çok şıpsevdi olurlar. Her gördüğü yakışıklıya aşık olur karşısındakinin de ona aşık olduğunu sanırlar. Her aşık olduğunda da bu sefer çok farklı, ben hiç böyle olmadım der hayıflanırlar. Sizinde ona inanmanızı beklerler. Oysa siz bu filmi defalarca izlemişsinizdir.

Mavi boncuk dağıtmada üzerlerine yoktur. Kafasına koyduğunu yapar, göz koyduğu erkeği ayağına getirtmesini bilirler. Sorsan desen ki ay bu çocuğa ne diye yüz veriyorsun, size vereceği cevap aman ne biliyim peşimde dolanıp duruyor haberim yok olur. Halbuki kendisi çocuğu süzüle süzüle kesmiştir o kıvama getirmiştir ama bunlardan kesinlikle bahsetmez.

Mükemmelliyetçi olduklarından aradığı özellikler yakışıklı ya da dikkat çekici tiplerdir. Güzel olsada çirkin olsada o her zaman böylesini beğenir ve onun için çabalar. Şekil onlar için de çok önemlidir. Hem yakışıklı olsun, hem bakımlı olsun , hem centilmen olsun isterler. Öylesini herkes isterde mantıken hepsi bir arada zor bulunduğundan kimse kendisini yormaz ama yay burcu kadını ister de ister, bakmaz, kendisine çöpçatanlık yapmaya kalktığınızda ay bana bunu mu layık gördün gibi bakış atar.

Uzun ilişkilerin kadını olduğu söylenemez, çünkü özgürlüğüne çok düşkündür ve kısıtlandığı anda kapıyı açar ve gider. O yüzden ilişki içinde genelde sadık olsalarda pek uzun sürmediğinden ilişkileri sadakat sorunu yaşamazlar. Zaten hiç yaşanmamışçasına çok çabuk unutur bir başka aşka yelken açmış olurlar. Ben henüz aşk acısı çeken bir yay kadını görmedim. Çekse bile belli etmez içinde yaşar. Zaten acı çekmeye de pek fırsatı olmaz gördüğüne aşık, görmediğine bulaşık oldukları için. Takıntılı tiplerdir. Kafaya çok şey takar, çok şey düşünürler.

Kendilerini de yargılarlar ama suçlayacak mutlaka başka bir şey bulurlar böyle oldu çünkü onun yüzünden, o öyle yapmasaydı ben de böyle yapmazdım gibi bir sürü şey sıralayıp dururlar ta ki sizi inandırana kadar. Yay burcu kadınları genelde dişilikleriyle ön planda olan burçlardır. Şekle ve dış görünüme çok önem verdiklerinde hazırlanmaları çok uzun sürer. Onu beklemeye mahkumsunuzdur. Bakımlı olurlar, kendilerine önem verirler. Kendilerini sevme, beğenme özellikleri megolomanlık derecesindedir. Bencil olurlar, önce kendilerini düşünürler. Başkalarına göre hareket etmezler. Herkesi dinler, her söyleneni yapacak gibi size hak verir, söylediklerinizi onaylar ama söyledikleriniz bir kulağından girer diğer kulağından çıkar.

Çok konuşkan ,eğlenceli tiplerdir. Kahkahasını her yerden duyabilirsiniz. Geniş arkadaş çevresine sahiptirler. Kalabalığı, şaşaayı severler. İyi arkadaş olurlar. Ama sadık olduğu dostu azdır. Arkadaşlıkları için bir çok fedakarlığı yaparlar. Vefalı insanlardır. Sizi sevmişlerse unutmazlar. Aradan yıllar geçse de bir şekilde size ulaşıp nasılsın, merak ettim seni diyebilecek kadarda vefalıdırlar. Çok neşeli, eğlenceli olmasına rağmen sinirlendiğinde alev gibidir. Yakar, canınızı acıtır, kalbinizi kırar. Asidir bu burcun kadınları. Sivri dilli olurlar, lafı gediğine oturturlar. Ama çok can yakacak derecede değil.

Patavatsızlıklarıyla meşhurdurlar. Çok konuşkan olduklarından ağzında bakla pek ıslanmaz. Ya ağzından kaçırıp pot kırarlar, ya da dayanamayıp söylerler. Kendilerini asla haksız görmezler. Bir söyler, bin ah işitirsiniz. Haklı olduklarını kanıtlamak için sabaha kadar konuşabilirler, zaten konuşmaya bayıldıklarından onlar için bu hiç zor olmaz. Çok fazla ilgi düşkünüdür. Artık abarttı diyeceğiniz kadar hemde. Sevgilisi tarafından sürekli ilgilenilmek, ne kadar mükemmel bir kadın olduğunu hissetmek ister. Zaten ilgilenmediğiniz zamanlarda bunu yüzünüze vurup huzursuzluk çıkarırlar.

Her şeyin karşılıklı olduğuna inanan kadınlardır. Ama bu karşılık hiçbir zaman eşit olmayacaktır. Yani siz ona ne yaparsanız o size on katını yapacaktır. O sizi aradığında bir kez telefonuna cevap vermezseniz, siz onu aradığınızda o telefonunu bütün gün cevap vermeyecek, ona ulaştığınız zamanda da gayet rahat bir şekilde önce duymamışım vb gibi bahaneler sıralayıp sonra lafını araya mutlaka sıkıştıracaktır. Hayal dünyaları çok geniştirler. Sürekli hayal kurar gerçekmişçesine yaşarlar. Olumsuz bir hayal kurup, gerçekmişçesine üzüldüklerine bile şahit olduğum var.

Yükselen Yay ve Yay Burcu

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 20
  emoji
 • 20
  emoji
 • 4
  emoji
 • 8
  emoji
 • 6
  emoji
 • 16
  emoji
 • 13
  emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html