Yay Burcu Erkeği ve Bilmediğiniz Özellikleri

3 dakika okuma süresi

Yay Burcu Erkeği ve Bilmediğiniz Özellikleri

Yay burcu erkeği ve mükemmelliyetçiliği Yay burcu erkeğini anlatan kelime özgürlüktür. Bu burcun er

Yay burcu erkeği ve mükemmelliyetçiliği

Yay burcu erkeğini anlatan kelime özgürlüktür. Bu burcun erkekleri özgürlüklerine çok fazla düşkün olur ve sıkıntıya, sıkılmaya gelemezler. Biriyle birlikteyse bile, hayatında o kişi yokmuşçasına özgür hareket edebilmeyi ister. O bana karışmasın, ben abartmadığım sürece her şeyi yapabileyim ama yine de sevgili kalalım ben onun her şeyine müdahale edebilirim oda buna uymak zorundadır düşüncesine sahiptirler. Zaten bu erkekler inanılmaz derecede maymun iştahlı ve şıpsevdi olurlar. Yani sizin yanınıza her hafta abi ben aşık oldum diye gelebilirler. Şekle çok önem verirler, dış görünüm, güzellik onlar için iç güzellikten daha önemlidir. Şekle çok önem verdiklerinden dolayı güzel olan her dişiye aşık olma potansiyeline sahiptirler. Daldan dala daldan dala onları en iyi anlatan tabirdir. Sürekli mavi boncuk dağıtır, her çiçekten bal alırlar. Tabi bu anlattıklarım gerçekten birini sevene kadardır. Birini gerçekten sevdikleri zaman uzun ilişkilerin adamıdır. Sonuna kadar sürdürür ilişkisini. Kıskançlıklarını içlerinde yaşar, partnerine asla belli etmezler. Zaten öyle çok aşırı kıskançta değillerdir. Somut bir şey varsa kıskanırlar. Varsayım uğruna, yada kuruntuları üzerine boş yere kıskançlık yapmazlar.

Eğlenceyi, alkolü genelde severler. Çünkü bunlar özgülüktür, kaçıştır, kurtuluştur. Arkadaşları arasında sevilen, esprili, zeki tiplerdir. Zekiden daha çok uyanık diyebiliriz. Kendileri çok çapkın olup, çakallık peşinde olduğu için, kişi kendinden bilir işi mantığıyla çevresine göre uyanık olurlar.

Yalnızlığı çok seven burçlardan biridir. Kendiyle başbaşa kalsın, evde vakit geçirsin bayılırlar. Böyle gezip, tozup bir anda yok olup kendisiyle mahkeme kurarlar. Her gece yaptıklarını tahlil eder, kendi mahkemesini kurar ve bir sonuca varır. O yüzden bu burcun erkeği bir hata yapmışsa er ya da geç hatasının farkına varır ve bunun telafisi için uğraşır.

Bu burcun erkekleri gerçekten çok dürüst olurlar. Yalanı hiç sevmezler, kendi hayatlarında da yer vermezler. Bazı şeyleri eksik anlatabilirler ama yalan söylemezler. Yalan söyleyene karşıda hemen bir çizgi çekerler.

Yay burcu erkekleri mükemmeliyetçidirler. Her şeyin en güzeline sahip olmak isterler. Ona göre bir kızı hayatına sokmuşsa eğer o her açıdan mükemmel olmalıdır. Ona göre mükemmel olmayan özelliklerini de söylene söylene, kafasına vura vura mükemmelleştirir.

Bu erkeklerin gerçekten kadınların başını döndüren bir özelliği vardır. Kadınları baştan çıkarmanın , onları kendilerine aşık etmenin kitabını yazmışlardır. Genelde ağızları çok iyi laf yapar, kadının kalbine giden yolu iyi bilirler.

Gerçekten sevdikleri zaman, kadınlarını biraz öküzce severler. Pata küte şakalaşma, saç çekerek sevdiğini belli etme favori özelliklerindendir. Öyle yapacağım senin için, böyle yapacağım diye 3 kez söylerler birini yaparlar. Ama en azından tatmin edici bir şey yaptıklarından göz boyama şansları yüksektir. Genelde unutulmaz olurlar sevdikleri tarafından. Çünkü aşkı güzel yaşatırlar. Tabi madalyonun diğer yüzü de vardır. Güzel anıları yaşattıkları kadar burnunuzdan da getirirler ama yine de vazgeçilmez olurlar. Sevdiği zaman uzun süre peşini bırakmaz, kendisini hatırlatır. Unutulmayı en önemliside görmezden gelinmeyi asla hazmedemez.

Laf sokmak ve ukalalık en sevdiği özelliklerdendir. Bu şekilde kendilerini kanıtladıklarını düşünürler. Kendilerini çok beğenirler, megoloman olurlar haliyle. Aynaya bakıp kendilerine hayran olurlar, şaşırmayın.

Kendisine acınmasından nefret ettiği için sıkıntısını asla belli etmez. İnatçı olurlar, insanlarla dalga geçmeye bayılırlar. Eğlenceli olurlar.

Bir işin en iyisini o yapıyorsa hevesle yapar, kendini gösterir, ama o işi ondan daha iyi yapan varsa kılını bile kıpırdatmaz, kendisini aşağıda göstermez.

Hemen hemen her konuda yorum yapabilir, kendisinin daha iyi bildiğini iddia edebilir. Bilmiyorsa bile gider araştırır mutlaka yorum yapacak seviyeye gelirler. Gizemli ve merak uyandıran şeyler ilgisini çeker. Dengesiz gibi gözükürler ama kendince mutlaka mantıklı bir açıklaması vardır, hatta ve hatta sizin söylediğiniz her şeye mantıklı bir açıklaması vardır.

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 1
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • 1
  emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html