Yay Burcu 2017 Kasım Yorumu

1 dakika okuma süresi

Yay Burcu 2017 Kasım Yorumu

Yay burcunun 2017 Kasım ayı burç yorumunu Daha İyi Yaşam sitemizden okuyabilirsiniz!

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar şimdi sizlerle beraber Kasım ayındaki gezegenlerin burç geçişlerine ve bunların sizin haritanız üzerindeki etkilerine bakacağız. İlk olarak Merkür'le başlayacağız. Merkür'ün Kasım ayında Yay burcuna geçeceğini görüyoruz.

2017 Kasım ayının Yay burcu üzerindeki etkileri:

Bu ay iletişim trafiğin çok yoğun olacak. Seyahat, eğitim ve sözleşme fırsatları karşına çıkabilir. Derinlemesine düşünerek karar almalısın. Bazen zihnin konudan konuya atlayabilir. Odaklanman da fayda var. Ayrıca patavatsızlık yapmamaya çalışmalısın. 

4 Kasım'ı takip eden üç gün boyunca sağlığına dikkat etmelisin. Zararlı alışkanlardan uzak durmalısın. Ayrıca günlük angaryalardan bunalmış hissedebilirsin. 

kasım7 Kasım'dan itibaren terapi görme ve şifalanma konusunda avantajlı olacaksın. Son iki yılın yüklerinden arınma ve yeni bir döneme başlama zamanın geldi. Özellikle 18 Kasım'dan itibaren bu etki yoğun olacak. Ay boyunca arkadaşların ile ilgili bazı sorunları çözmen gerekebilir. 

Bazen kendini gereksiz tartışmaların içinde bulabilirsin. Bunlarla uğraşmak yerine hayallerine ulaşmak için mücadele etmelisin. Özellikle önümüzdeki aylar sana yeni başlangıçlar vaat ediyor. Doğru adımları atarsan 2018 senin yılın olabilir. 

2017 Kasım ayı Yay Burcu Yorumunuzu Videomuzdan İzleyebilirsiniz!

Diğer burç yorumlarını merak ediyorsanız “Aylık Burç Yorumları”nı tıklayarak öğrenebilirsiniz?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 4
  emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html