Yatak Odası Dekorasyonu İçin 12 Fikir

3 dakika okuma süresi

Yatak Odası Dekorasyonu İçin 12 Fikir

Yatak odasından yenilik yapmak isteyenler için 12 harika dekorasyon önerisi. Daha İyi Yaşam, sizler için derledi.

Evin en az görünen ama hayatımızı en çok etkileyen alanlarından biri olan yatak odası dekorasyonlarına göz gezdirmeye ne dersiniz? Yatmadan önce ve uyandığınızda gördüğünüz, konforlu uykular için uzunca süreler içinde kaldığınız yatak odasına özel fikirler.

Yatak Odalarına Özel Dekorasyon Fikirleri

Yatak odasında simetri sevenler için iyi bir alternatif olan bu dekorasyon kırmızı teması ile de aşkı ve cinselliği çağırıyor. Yatağın devamı niteliğindeki duvar kaplaması ve tavan aydınlatması ile oldukça şık bir tasarım.

yatak odası

Yeşil ve krem tonlardaki bu yatak odası her ne kadar hareketsiz görünse de aynaların simetrik yerleştirilmesi ile hem odayı büyük gösteriyor hem de odanın basmakalıp stiline aykırı bir bakış açısı kazandırıyor.

yatak odası

Yine yeşil tonlardaki bu yatak odası çiçek desenler ile bütünleştiğinde ortaya oldukça farklı bir sonuç çıkmış. Küçük yatak odaları için iyi bir yer kazanma olan bu yatak odası stili odayı oldukça ferah bir hale çevirmiş.

yatak odası

Büyük yatak odaları için iyi bir planlama olan bu yatak odası hem hotel konforuna sahipken hem de evin içinde salon dışında boş bir alan yaratma fırsatını size sunuyor. Kitap okuduğunuz yer eğer salon ise oda değiştirme vaktiniz gelmiş demektir.

yatak odası

Etnik desenlerden kopamayan biriyseniz bu yatak odası dekorasyonu fikir almanız gereken yatak odalarından. Yastıklardan şifonyerin örtüsüne kadar ince düşünülmüş olan her detayı incelemenizi tavsiye ediyoruz :)

yatak odası

Az pencereli ve büyük bir yatak odasına sahipseniz ilham almanız gereken bir diğer tasarım ise bu! Aydınlatma ve eşya yerleştirme konusunda fikir almak için aşağıdaki videoyu izlemenizi de öneriyoruz :)

yatak odası

Uzunlamasına bir yatak odasına sahipsiniz ve nasıl dekore edeceğinizi bilmiyorsunuz. Çözümü kolay! Odanın ortasına yatağı yerleştirin ve boşluk alanları ayna ya da çerçeveler ile süsleyin. Geri kalan eşyaları ise yatağa paralel hizalarda yerleştirin. Hem yer tasarrufu yapmış hem de yatak odasını stilize bir hale getirmiş olacaksınız.

yatak odası

Pembe bir yatak odası mı hayal ediyorsunuz? Peki bu hayal ettiğiniz o yatak odası olabilir mi? Pembenin her tonunu barındıran bu yatak odası tasarım olarak neredeyse son derece kusursuz. Tavan boyasının şerit deseni ile son derece düşünülmüş olan bu yatak odası dekorasyonu eminiz ki hoşunuza gidecek.

yatak odası

Halısından nevresim takımına, duvarboyasından perdesine kadar düşünülmüş olan bu aytak odası adeta bir tasarım harikası. Baza renginde seçilen şifonyerler, duvar renklerinde seçilen nevresimler ve kapı-aydınlatma ikilisine eşdeğer perdeler. Siz burada uyumak ister miydiniz? Bizimle paylaşın :)

yatak odası

Morun hakim olduğu bu yatak odası her ne kadar bohem bir görüntüye sahip olsa da aslında son derece şık ve yer tasarrufuna sahip. Beyaz ve lila ile tamamlanmış mor hakimiyetli bu yatak odası dekorasyon olarak oldukça basit ve uygulanmaya müsait.

yatak odası yatak odası

Birbirine oldukça benzeyen bu tasarımlar ödül almış yatak odası dekorasyonlarından. Siz bu dekorasyonları beğendiniz mi?

Yatak Odası Dekorasyon Trendleri Nelerdir?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/beslenme-ile-cilt-sarkmalari-onlenir-mi-12702.html