Yakışıklılığı İle Göz Dolduran 10 Türk Oyuncu

2 dakika okuma süresi

Yakışıklılığı İle Göz Dolduran 10 Türk Oyuncu

Türkiye'de yakışıklılığı ile göz dolduran 10 oyuncuyu sizler için derledik. Daha İyi Yaşam'ın bu listesine göz gezdirmenizde fayda var.

Son dönem de oynadıkları dize ve filmler ile ya da yer aldıkları projeler ile adlarını "Türkiye'nin En Yakışıklılar" listesine yazdıran bu isimlere göz gezdirmeye ne dersiniz? Daha İyi Yaşam'ın sizler için derlediği o liste!

Türkiye'nin En Yakışıklı 10 Erkeği

Çağatay Ulusoy

yakışıklı

Rol aldığı İçerde dizisi ile modelliğinin yanı sıra oyunculuğununda ne kadar güçlü olduğunu gösteren Çağatay Ulusoy, Türkiye'nin en yakışıklı erkekleri arasındaki yerini alıyor. Aynı zamanda tescilli bir güzel olan Ulusoy'un yeni projeleri merakla bekleniyor.

Sarp Levendoğlu

yakışıklı

Son dönemlerde adı sıklıkla magazin sayfalarında boy gösteren Sarp Levendoğlu; uzun boyu, geniş omuzları ve her role giren yapısı ile hem iyi bir oyuncu hem de oldukça yakışıklı bir Türk.

Kıvanç Tatlıtuğ

yakışıklı

Kuzey Güney, Aşk-ı Memnu, Cesur ve Güzel derken hem yakışıklı hem de iyi bir oyuncu nasıl olur tüm Türkiye'ye gösteren Tatlıtuğ, hiçbir zaman magazinlerin manşetlerini süslemeden kariyerini çizdi. Türkiye'nin en yakışıklı erkekleri düşünüldüğünde de akla ilk gelen isimlerden.

Kerem Bursin

yakışıklı

Oyunculuğunun yanı sıra yakışıklılığı ile de son dönemlerin yıldızı parlayan ünlülerinden olan Kerem Bursin, aynı zamanda dünya çapında bir star!

Serkan Çayoğlu

yakışıklı

Kiraz Mevsimi dizisinde aldığı rolden sonra adını tüm Türkiye'ye duyuran Serkan Çayoğlu hem yakışıklı hem de oldukça nezaketli. Verdiği her röportajda bunu belli eden Çayoğlu, Türkiye'nin en yakışıklı oyuncu ve modellerinin arasındaki yerini kimseye kaptırmıyor.

Tolgahan Sayışman

yakışıklı

İyi bir oyuncu olmasının yanında hem Türkiye'de hem de Dünya'da tescilli bir güzel olan Tolgahan Sayışman, kuşkusuz Türkiye'nin en yakışıklı erkeklerinden. Oynadığı filmler ve diziler ile birlikte adından sıkça bahsettiren oyuncu Almade Abazi ile olan ilişkisi ile de çok konuşuluyor.

Barış Arduç

yakışıklı

Kiralık Aşk dizisindeki performansı ile genç kızların gönlünde yer edinen Barış Arduç hem yakışıklı hem de magazinden uzak. Yeni projeleri için sabırsızlanan hayranlarına müjdeyi veren oyuncu bakalım hangi dizi de yer alacak?

Burak Özçivit

yakışıklı

Evlenme yolunda sağlam adımlar atan Burak Özçivit, hem yakışıklılığı hem oyunculuğu hem de dönem dönem özenilen tarzı ile Türkiye'nin en yakışıklı ve başarılı oyuncuları arasında. Muhteşem Yüzyıl, Kara Sevda ve Küçük Sırlar'da oynadığı her rolün üstesinden gelebilen Burak Özçivit, Orta Doğu ve Arap Yarımadasında da son derece sevilen ve izlenen bir oyuncu.

Seçkin Özdemir

yakışıklı

Oyunculuğu ile son dönemde büyük bir başarıyı yakalayan Seçkin Özdemir, yakışıklılığı ile de sosyal medya da sıkça konuşulan bir isim.

Kadir Doğulu

yakışıklı

Evlenmesi ile hayranlarını son derece üzen Kadir Doğulu, Türkiye'nin en yakışıklı isimleri arasında. Her rolünün üstesinden oldukça kolay gelebilen Doğulu, kamera karşısında da yakışıklılığı ile göz dolduruyor.

Ali İL ile Söyleşi

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html