Yağlı Saçlardan Bu Yöntemlerle Kurtulun!

2 dakika okuma süresi

Yağlı Saçlardan Bu Yöntemlerle Kurtulun!

Yağlı saç sorununuz varsa bu yöntemleri mutlaka okuyun! Çünkü saçlarınızın yağlanmasını bu yöntemlerle durdurabilirsiniz:

Saçlarınız sürekli yağlanıyor ve bunu durduramıyor musunuz? Basit çözümleri zor yerler de pahalı şampuanlar da mı arıyorsunuz? Daha İyi Yaşam farkıyla bu sorunların üstesinden gelebilirsiniz.

ŞAMPUAN KULLANIMINI EN AZA DÜŞÜRÜN

Her gün yıkanan saçların daha çabuk yağlandığı aşikar. Herkesin istediği gibi saçlarınız bakımlı ve iyi görünsün istiyorsanız haftada yalnızca 2 ya da 3 kez banyo yapmalı ve şampuan miktarımızı oldukça azaltmalıyız. Saçımızın içinde bulanan yararlı mineral ve bakterilerin banyo yaptığınızda saçlarınızdan ve vüdunuzudan kayıp gittiğini biliyor muydunuz?

ELMA SİRKESİ

Elma sirkesinin faydaları saymakla bitmez. Tabiat ananın bize sunduğu en güzel nimetlerden biri olan elma sirkesini saçlarınızda duj jeli gibi olarak kullanabilirisniz. Kepeği de öldüren bu şahane iksir saçlarınızın yağlanmasını da duruduracak.

BULAŞIK DETERJANI

Şampuanınızın içine damlatacağınız birkaç damla bulaşık deterjanı ile saçlarınız temizlenecek ve yenilenecek. Yalnızca bulaşık deterjanı kullanmak ise size ve cildinize zarar verebilir. 2 gün de ya da 3 gün de bir bunu uygulamanız istediğiniz sonuçları elde edeceğiniz anlamına geliyor.

LİMON SUYU

İhtiyacımız olanlar listesi:

 • 2 ya da 3 tane limon
 • Bir kap
 • Biraz su

Kıvırcık saçlar da harika bukleler yaratan limon suyu karışımını yapmanız için sıkılmış 2 ya da 3 tane limonu bir kaba akatarın üzerine ise yaptığınız banyo da size yetecek kadar suyu ekleyerek tüm sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz. İçinde C vitamini bulundurması özelliğle de saçlarınızın kökünü güçlendirecektir.

DOĞAL YAĞLAR

Saçlarınızdaki yağ problemini çözmek ve güzel görünüm elde etmek için aktarları ziyaret etmelisiniz. Badem yağı, Zeytin yağı gibi bir çok doğal yağ ile kendinize kürler hazırlayıp saç diplerinize sürebilirsiniz. Hem doğal hem de uygun fiyatlı olan bu doğal yağları denemelisiniz. Saçınızın parkalığını da arttıran bu yağları satın alırken doğal olmasına dikkat edin.

BİRA

Saçlarınızdaki yağ problemini çözmek için sizi en çok şaşırtacak çözüm önerisi bira.Saçlarınızı yıkadıktan sonra bir losyon ya da bir saç bakım kremi gibi saçlarınıza uygulayabilir bir süre beklettikten sonra ise ılık bir suyla yıkayabilirsin,z. Çok daha sağlıklı saçlara sahip olacaksınız.

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html