Whatsapp’a Video Görüşme Özelliği!

2 dakika okuma süresi

Whatsapp’a Video Görüşme Özelliği!

Whatsapp’ta yeni dönem. Uzun süredir beklenen özellik Whatsapp’ta kullanılmaya başlandı.

Akıllı telefonlar artık olmazsa olmazlardan biri. Her hafta bir güncellemeyle karşılaşıyoruz. Son hamle yine Whatsapp’tan. Whatsapp Snapchat özelliğinden sonra uzun süredir beklenen özelliğini kullanılma sundu.  Whatasapp’ta artık video görüşme özelliği aktif. Android’in beta sürümüne gelen özellik uzun süredir bekleniyordu.  

WHATSAPP’IN YENİ ÖZELLİĞİ NASIL ÇALIŞIYOR?

Whatsapp’a gelen yeni özellikle birlikte Whatsapp’ta görüntülü olarak konuşma mümkün hale geldi. Eğer görüntülü konuşmak istiyorsanız görüşmek istediğiniz kişinin Whatsapp’ının güncel olması gerekiyor. Güncel değilse güncelle bildirisi gidiyor.

Güncellediği taktirde videolu konuşma özelliği devreye girmiş oluyor.  Şuan ki duruma göre milyonlarca kullanıcı olan Whatsapp’ın  video görüşme özelliği sorunsuz işliyor. Bu özellikle birlikte arkadaş listenizdekilerle görüntülü konuşabileceksiniz.

Ancak arkadaşlarınızın da bu uygulamaya geçmiş olması gerekiyor ki video görüşme özelliği uygulanmış olsun. Bakalım Whatsapp ilerleyen günlerden ne gibi bir güncellemeyi kullanıma sınacak.

Telefon Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

WHATSAPP'IN SNAPCHAT ÖZELLİĞİ

Whatsapp geçtiğimiz günlerde Snapchat özelliğiyle damga vurmuştu. O güncellemeye bir göz atalım.

Facebook'un yakın zamanda bünyesine kattığı Whatsapp Snapchat'a benzer yeni uygulamasıyla konuşulmaya başladı.

Snapchat özelliğini kullanıma sunan Whatsapp son bombasını patlatmış oldu. Peki bu uygulamada neler yapılıyor derseniz hemen yanıtlayalım..

SNAPCHAT NEDİR?

Snapchat uygulaması toplamda 1-10 saniye arasında değişen video ve fotoğraf çekilip bu video ve fotoğrafların sadece 24 saat boyunca profilinizde yayınlandığı uygulamadır. Son günlerin en popüler uygulamalar listesinde yerini almıştır.

YENİ ÖZELLİKTE NELER YAPILIYOR?

Gelelim Whatsapp'ta ne işe yaradığına ve nasıl kullanılacağına. Whatsapp’ın yeni kamera özelliği sayesinde bundan böyle fotograf ve videolara yazı yazmak, resim çizmek ve emoji eklemek mümkün olacak.

WHATSAPP TAKLİT Mİ ETTİ?

2014 yılında Snapchat'i bünyesine katmak isteyen Facebook, Snapchat'e benzer bir uygulamayı Whatsapp'ta kullanıma sunduğundan  dolayı yoğun eleştiriler almaktadır.

Gençlerin Daha Fazla Tercih Ettiği Telefon Markası Nedir?

BU UYGULAMA NEREDEN İNDİRİLİYOR?

Bu uygulama Play Store ile kolayca indirebiliyor. Alınan bilgilere göre yeni özellik sadece Android kullanıcılarına açık, çok yakında ise iPhone’lara da yeni bir güncellemeyle geleceği duyuruldu.

VİDEO ZOOM ÖZELLİĞİ NASIL?

Uygulamaya gelen diğer yeni özellikler ise video çekimlerinde tek bir parmak hareketiyle zoom yapabilme ve ön-arka kamera arasında geçiş kolaylığı oldu.

Android ve İOS Telefon Seçilirken Nelere Dikkat Edilir?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html