WhatsApp'a Snapchat Özelliği!

1 dakika okuma süresi

WhatsApp'a Snapchat Özelliği!

Popüler mesajlaşma ağı olan Whatsapp getirdiği Snapchat özelliğiyle yine gündeme oturdu.

Facebook'un yakın zamanda bünyesine kattığı Whatsapp Snapchat'a benzer yeni uygulamasıyla konuşulmaya başladı.

Snapchat özelliğini kullanıma sunan Whatsapp son bombasını patlatmış oldu. Peki bu uygulamada neler yapılıyor derseniz hemen yanıtlayalım..

SNAPCHAT NEDİR?
 
Snapchat uygulaması toplamda 1-10 saniye arasında değişen video ve fotoğraf çekilip bu video ve fotoğrafların sadece 24 saat boyunca profilinizde yayınlandığı uygulamadır. Son günlerin en popüler uygulamalar listesinde yerini almıştır.

 

YENİ ÖZELLİKTE NELER YAPILIYOR?

Gelelim Whatsapp'ta ne işe yaradığına ve nasıl kullanılacağına. Whatsapp’ın yeni kamera özelliği sayesinde bundan böyle fotograf ve videolara yazı yazmak, resim çizmek ve emoji eklemek mümkün olacak. 

WHATSAPP TAKLİT Mİ ETTİ?

2014 yılında Snapchat'i bünyesine katmak isteyen Facebook, Snapchat'e benzer bir uygulamayı Whatsapp'ta kullanıma sunduğundan  dolayı yoğun eleştiriler almaktadır. 

Mark Zuckerberg’in bu konuda "Satın alamıyorsan kopyala" sözünü akıllara getiren bu yeni özellik ilk etapta Android işletim sistemi ile Whatsapp'ı kullananların beğenisine sunuldu.

BU UYGULAMA NEREDEN İNDİRİLİYOR?

Bu uygulama Play Store ile kolayca indirebiliyor. Alınan bilgilere göre yeni özellik sadece Android kullanıcılarına açık, çok yakında ise iPhone’lara da yeni bir güncellemeyle geleceği duyuruldu.

VİDEO ZOOM ÖZELLİĞİ NASIL?

Uygulamaya gelen diğer yeni özellikler ise video çekimlerinde tek bir parmak hareketiyle zoom yapabilme ve ön-arka kamera arasında geçiş kolaylığı oldu.

Editörün Seçimi : Kadınlar Kulübü TV 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/evin-havasini-temizleyen-bitkiler-12687.html