Vücudumuzun 8 enerji noktaları neler?

2 dakika okuma süresi

Vücudumuzun 8 enerji noktaları neler?

Vücudunuzda buluna bu 8 enerji noktasına bir dakika tıklama yaparak negatif enerjilerden kurtulmanız mümkün. İşte vücudunuzun enerji noktaları..

Vücudunuzda buluna bu 8 enerji noktasına bir dakika tıklama yaparak negatif enerjilerden kurtulmanız mümkün. İşte vücudunuzun enerji noktaları..

1 dakika boyunca 8 enerji noktasına dokunun ve mucizeyi yaşayın!

Akapuntur noktaları ve Baskı noktaları olduğu gibi belli noktalara tıklama yaparak negatif enerjinizi yok edebilirsiniz. Bu yöntem için eski çin tıbbında meridyen noktalarına tıklama yaparak iyileşme de deniliyor.  Huzurlu ve güzel bir gün geçirmek için bu yöntemi kolaylıkla uygulayabilirsiniz ve negatif enerjilerden kurtulabilirsiniz. 

Aynı zamanda huzurlu bir gün sonrasında rahat bir uyku için de bu yöntemle oldukça etkili. Vücudunuzdaki bu 8 mucizevi enerji noktasıyla negatif enerji noktalarınızı pozitife çevirebilirsiniz.  Yapmanız gereken tek şey bu noktalara kapıya tıklar gibi yumuşak ve hafif şekilde tıklamak.

Sonrasında olanlara siz bile inanamayacaksınız. Vücudunuzda buluna negatif enerjiler bu 8 noktadan çıkacaktır. Bu 8 noktaya bu uygulamayı 1 dakika boyunca yapmanız yeterli olacaktır.  Her noktaya sadece 5-10 saniye ayırmanız gerekiyor.

Bedenlerin şarj olmasına, negatif duygu ve düşünce kalıpların temizlenmesine, duygusal ve ruhsal düzeyde yenilenmesine yardımcı olur. Kendi öz gerçeğimiz ile bağlantımızı yeniden oluşturan, varlığımızın tüm parçalarına ulaşmamızı sağlayan ve tüm evrenle bağlantı kurmamıza yardım eden beşinci boyut yeni enerji şifasıdır. Uyguladıktan sonra şaşırtıcı sonuçlar alacaksınız.

Şimdi vücudumuzun enerji noktalarını keşfetmeye ne dersiniz? İşte vücudumuzun meridyen tıklama noktaları :

1. Nokta ayağın üstü

2. Nokta ayağın içleri ayak bilekler

3. Nokta dizlerin altı

4. Nokta bacağın içleri

5. Nokta Kollar dirseğe kadar

6. Nokta Kollar dirsekten yukarısı

7. Nokta Omuzlar

8. Nokta başın orta noktası

Yukarıdaki bu noktalara hafifçe bastırdığınızda pozitif duyguların sizi sardığını göreceksiniz. Siz de vücunuzun enerji noktalarını keşfedin ve bu yöntemi uygulayın. Çoğu zaman insanın rahatlamaya ihtiyacı vardır. Belki de yöntemi bunda gizlidir. Kolay gelsin :)

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • 3
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/evin-havasini-temizleyen-bitkiler-12687.html