Vizyondaki Filmler (30 Haziran 2017)

2 dakika okuma süresi

Vizyondaki Filmler (30 Haziran 2017)

Bu hafta vizyona giren filmlerden hangisi ilginizi çekecek? İşte karşınızda vizyondaki filmler! (30 Haziran 2017)

Vizyondaki Filmler (30 Haziran 2017)

Tam Gaz (Baby Driver)

113 dakikalık bu aksiyon filmi bu hata vizyona giren en iddialı yapım! Başrollerini Jamie Foxx, Kevin Spacey, Lily James ve Ansel Elgort'un paylaştığı Tam Gaz, bir çete hikayesini anlatmasının yanı sıra özgürlük, aşk ve müzik temasını da işliyor. Hollywood yapımı filmin yönetmen koltuğunda ise Edgar Wright oturuyor. 4DX seçeneği ile izleyebileceğiniz film hem altyazılı hem de dublaj olarak sizi bekliyor. 

film

Katliam Günü (The Windmill Massacre)

Hollanda yapımı dram ve korkuyu aynı anda işleyen Katliam Günü bu hafta vizyona giren korku filmlerinden. Film geçmişin izlerini silmek isteyen bir kızın bir Hollanda turuna katılması ile gelişen olayları konu ediniyor. Başlarına gelen aksilik sebebi ile şeytan ile iletişime geçmek zorunda kalanların anlatıldığı film 1 saat 25 dakika size boyunca gerilimi hissettirecek. Filmi altyazılı ya da dublaj olarak izlemeniz mümkün, unutmamanız gereken bir diğer detay ise  filmin +18 yaş grubuna uygun olduğu. 

film

2:22 

Paul Currie'nin yönetmenliğinde çekilen film bu hafta vizyona giren dikkat çeken filmlerden. Gerilim kategorisindeki filmde saat 2:22 sularında yaşadığı ışık hüzmesi sebebiyle kör olan Dylan Branson'ın hayatının kötü bir yöne sürüklenmesine tanıklık ediyoruz. Her gün aynı saatte aynı olay tekrarlanır ve şehir korkuya kapılır. Başrollerinde Teresa Palmer, Michiel Huisman ve Sam Reid'in rol aldığı film son derece özgün ve ilgi çekici! 

film

Bakıcı (Inconceivable)

2 saate yakın süresi ile bu haftanın en uzun süreli filmi olan Bakıcı vizyonun bir diğer önemli eseri! Başrollerinde Nicolas Cage, Faye Dunaway ve Nicky Whelan'ın rol aldığı film bir Hollywood gerilim filmi. Diğer haftaların aksine bu hafta hep aynı tür de filmlerin vizyonda olduğunu görmek mümkün. Bakıcı'yı ise diğer filmlerden ayıran özelliği ise konusu.  

Filmin kısa özeti ise şöyle: "Katie geçmişinden kaçmakta olan, gizemli ve genç bir kadındır. Yakın zamanda kızıyla beraber yeni bir kasabaya yerleşmiştir. Katie burada Angela ile tanışır ve sıkı bir arkadaşlık kurar. Angela da tıpkı kendisi gibi bir annedir. Bir anda aralarından su sızmamaya başlayan Katie ve Angela'nın arkadaşlığı, Angela ile eşi Brian'ın Katie'ye dadılık ve misafir evinde yaşama teklifi ile yön değiştirir. Katie'nin zaman içerisinde ortaya çıkan, Morganlar'ın kızlarına takıntısı dikkat çekmeye başlar. Angela ve Brian'ın yeni doğacak çocuklarının da taşıyıcı anneliğini üstlenen Katie'nin asıl planının aileyi dağıtmak olduğu kısa sürede ortaya çıkacaktır..." 

film

Hayalet Hikayesi (Personal Shopper)

Fransız yapımı fantastik gerilim filminin yönetmenliğini Olivier Assayas üstlendi. Filmin başrol isimleri ise bir hayli iddialı. Kristen Stewart, Lars Eidinger ve Nora von Waldstätten'in başrol oldukları film konusu erkek kardeşini kaybeden içine kapanık ve başarılı bir kadının kardeşinin hayaleti ile karşılaşmasını anlatıyor. Filmin yönetmenliğini üstlenen Olivier Assayas'ın geçtiğimiz sene  Cannes'ta "En İyi Yönetmen" ödülü aldığını hatırlatmamızda yarar var. 

film

Buz Devri 5 : Büyük Çarpışma

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • 1
    emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/evin-havasini-temizleyen-bitkiler-12687.html