Vizyondaki Filmler (28 Temmuz 2017)

2 dakika okuma süresi

Vizyondaki Filmler (28 Temmuz 2017)

Bu hafta vizyondaki filmleri merak ediyor musunuz? Daha İyi Yaşam, sizler için derledi.

Vizyondaki Filmler

Her hafta sevilen filmleri sizler için derleyen Daha İyi Yaşam, 28 Temmuz'da vizyona giren filmler arasında merakla beklenen Valerian ve tarih kokan Churchill'de var. Peki ya bir korku filmine ne dersiniz?

film

Valerian

Evrendeki düzeni sağlayan iki ajan Valerian ve Laureline, görevleri gereği Alpha’ya giderler ve Alpha’nın halkının evreni iyileştirmek için yaptıkları çalışmalara şahit olurlar. Ancak Alpha’da yolunda gitmeyen bir şeyler vardır. Fantastik türündeki bu filmin başrollerinde Elizabeth Debicki, John Goodman, Dane Dehaan, Ethan Hawke ve Cara Delevingne birlikte oynuyorlar. Tüm formatlarda izleyebileceğiniz film, 137 dakika boyunca sizi heyecanla bir maceraya sürüklemek için bekliyor.

film

Atomic Blonde (Sarışın Bomba)

yönetmen koltuğunda David Leitch’in oturduğu aksiyon filmi Berlin’de geçiyor. 4DX olarakta izleyebileceğiniz filmin kısa özeti ise şöyle: "Berlin Duvarı’nın çöküşü ve süper güç birliklerinin değiştirilmesi öncesinde Berlin’de geçen filmde MI6’in en ölümcül suikastçısı Lorraine Broughton, soğuk savaş sırasında bir ajanın öldürülmesini araştırmak ve eksik ajanlar listesini bulmak için Berlin’e gönderilir. Berlin istasyon şefi David Percival ile işbirliği yaparlar ve ikisi gerilim dolu büyük bir aksiyona atılırlar.”

film

David and Goliath (David ve Calüt: İnanç Savaşı)

Epik bir film olma özelliği taşıyan Davud ve Calüt’ün arasında gerçekleşen düelloyu anlatıyor. İsrail Krallığı’nın hükümdarı ve efsanevi savaşçı Calüt’ün düellosunda kazanan kim olacak? Timothy A. Chey’in yönetmenliğindeki film altyazılı ve dublaj olarak sinemalarda.

film

Cin Ayet-i Aşk

Korku türündeki Türk yapımı filmde Funda Bostanlık, Emre Kıvılcım ve Gülçin Tunçok başrollerde. Gidecekleri köy tatilinde hafızalarına kazınacak bir olay gerçekleşecek. Peki ya bu olay ne? 

film

Churchill

Bu haftanın en iddialı filmlerinden olan Churchill’in yönetmenliğini Jonathan Teplitzky üstlenmiş. Film Churchill’in savaş hakkında kararlarının anlatıldığı film derin bir tarih bilgisine sahip olmanızı da istiyor. Miranda Richardson, John Slattery ve Brian Cox’u başrollerini paylaştığı film, biyografi türünün bu hafta ki tek örneği olma özelliğini de taşıyor.

 

Peki siz bu hafta hangi filme gitmeyi düşünüyorsunuz? Bizimle paylaşın :)

Oyuncu Doğaç Yıldız ile Wellness Sohbeti

 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/-12707.html