Vizyondaki Filmler (23 Haziran 2017)

3 dakika okuma süresi

Vizyondaki Filmler (23 Haziran 2017)

23 Haziran'da yayınlayan vizyon filmlerine göz atmaya ne dersiniz? Daha İyi Yaşam, sizler için derledi.

23 Haziran Cuma günü vizyona giren filmlere göz atmaya ne dersiniz? Belki de içlerinden birini seçip gidersiniz. Daha İyi Yaşam, sizler için derledi. 

23 Haziran Cuma Vizyon Filmleri

film

Transformers 5: Son Şövalye (Transformers: The Last Knight) 

Transformers serisinin 5.filmi sinema severler ile buluştu. Gişe hasılatının son derece yüksekte beklenmesi ise izleyicinin de film hakkında olan beklentisi arttırdı. Kahraman olmanın anlamını yeniden tanımlayan Son Şövalye, diğer filmlerdeki efsaneleri parçalıyor ve yeni bir boyut kazandırıyor. Anthony Hopkins, Laura Haddock ve Mark Wahlberg gibi efsane oyuncuların başrolünde olduğu filmin yönetmen koltuğunda Michael Bay oturuyor. 

Son olarak is filmin kısa sinopsisi ise şöyle: "Transformers 5: Son Şövalye'de avlananlar kahraman olacak. Kahramanlar kötüler olacak. Yalnızca bir dünya ayakta kalacak: ya onlarınki ya da bizimki." 

film

Tavşan Okulu 

Bu hafta vizyona giren Tavşan Okulu, 80 dakikalık bir animasyon filmi. Filmin 7 yaş ve üstü için uygun olduğunu hatırlatmakta fayda var. Tavşanların paskalya sevincini anlatan filmi 3D seçeneği ile izlemenizde mümkün. Tavşan Max'in arkadaşları ile birlikte tilkilere karşı verdiği bu mücadelenin kazananı kim olacak? 

film

Tatlı Şeyler 

İki modacı arkadaşın başlarından geçen ilginç hikayeyi anlatıyor. Heyecanlı ve bir o kadar da duygusal olan bu filmde hem gülecek hem de bolca şaşıracaksınız. Usta oyuncuların üstlendiği eşcinsel karakterler ise sizi oldukça şaşırtacak. Başrollerini İlhan Şeşen, Cem Özer ve Uğur Uludağ'ın birlikte paylaştığı film Hollywood filmlerini aratmayacak cinsten. 

film

Dağların Ardında (Tramontane) 

Bu hafta vizyona giren yabancı yapımlardan olan Dağların Arasında, başarılı bir müzik adamının başından geçenlere parmak basıyor. Film de Lübnan'da yaşayan ve son derece başarılı bir oyuncu Abido Bacha, yer almaktadır. Film kısaca savaştan çıkan ülkesinde dağılmış bir aileye sahip çocuğun bir konser sebebiyle geçmişi hakkında birçok bilgi sahibi olmasını anlatır. Çekim açıları ve manzaraları ile Dağların Arasında, gişe de kendisini ispatlayacak filmlerden biri. 

film

Büyü 2 

2004 yapımı Büyü filminin devam filmi olarak çekilen Büyü 2'nin kısa özetine göz gezdirin. "Film, üniversitede psikoloji okuyan bir grup gencin, hocaları tarafından doğa üstü varlıkların etkisi altındaki köy halkını ziyarete gitmeleriyle başlayan korku ve macera dolu hikayeyi konu alıyor. 2004 yapımı ünlü yerli korku filmi Büyü'nün devam filmi olan yapımda yönetmen koltuğunda Adnan Güler oturuyor. Filmin senaryosu ise Şafak Güçlü ve Servet Aksoy'un ortak kaleminden çıkma. Filmin yapımcılığını ise Aksoy Film üstleniyor." 

90 dakikalık bu korku seansını kaçırmayın! 

Berlin Sendromu (Berlin Syndrome) 

Filmin yönetmen koltuğunda Cate Shortland oturuyor ve film 116 dakika boyunca kesintisiz bir gerilim sunuyor. Film kısaca şöyle özetlenebilir: "Avustralyalı bir fotoğrafçı olan Clare, Almanya'daki Sovyet mimarisini fotoğraflayıp bir kitap yayınlamak için Berlin'e gelir. Bu sırada tanıştığı birçok kişi içinde en çok ilgisini çeken kişi, bir beden eğitimi okulunda İngilizce öğretmeni olan Andi olur. Aralarındaki çekim, hızlıca tutku dolu bir geceye ve Clare için endişe dolu bir güne bırakır. Andi, daha önceki kurbanlarını da götürdüğü evde Claire'i hapsetmiş ve onu, iki sevgili gibi yaşamaya zorlar. Sıkışıp tutsak kaldığı evden her kaçış girişiminde Andi'nin gazabını arttıran Clare'in tek umudu, dışarıdan gelecek bir yardımdır." 

Peki siz bu hafta hangi filmlere gitmeyi planlıyorsunuz? Bizimle paylaşın... :)

Patron Bebek​

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • 1
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html