Vintage Gelinlik Modelleri

1 dakika okuma süresi

Vintage Gelinlik Modelleri

Son dönemlerin modası Vintage gelinlik modellerine şöyle bir göz atmaya ne dersiniz?

Kendinize has bir tarzınız var ve asla popüler olanı giymem mi diyorsunuz. Hem sade hem şık bir gelin mi olmak istiyorsunuz? Vintage tarzdaki bu gelinlikleri inceleyerek ilham alabilirsiniz.

Vintage Gelinlik Örnekleri

Stil sahibi bir kadınsanız ve tarzını hep aksesurlarınızla destekliyorsanız bu kombin sizler için oldukça etkili. Prenses etek olan bu gelinlik duvağı olmayışı ile dikkat çekiyor. Dantelli kol detayları ise oldukça estetik duruyor.

Ceket-Etek kombinlerinizden vazgeçemiyorsunuz ve gelinliğinize de bunu yansıtmak mı istiyorsunuz? Bu gelinliğin kesimi ve sadeliği ise dikkat çeken en büyük pürüzlerden biri. Yaka ve uzun kol detayları ise oldukça star parça olarak görünüyor.

Gelinliğinizin yalnızca beyazdan oluşmasını istemiyorsunuz ve vintage tarzınızı fileler ve eldivenlerle desteklemek istiyorsanız bu gelinlikten fikir alarak kendinize özgün bir gelinlik diktirebilirisniz.

Kabarık etek sevmeyen ve rahatlığına daha çok önem veren hanımlar için tasarlanan bu vintage gelinlik ise sezonun en çok konuşulan parçalarından biri.

Biraz fazlası olan hanımların tercih edeceği bu gelinlik bel kısmındaki kuşağı omuz detayı ve kabarık oluşuyla vücut hatlarınızı saklayan ve dantelleriyle geceye damgaya vuracağınız bir gelinlik modeli.

Büyük şapkalardan kaçınmayan hanımlar için tasarlanan bu gelinlik ise oldukça sade. Düğme detayları ile adeta bütünleşen gelinlik konseptli fotoğraf çekiminiz içinde birebir.

Duvaksız olmaz diyen hanımlardan mısınız? Boyundaki broş, kısa eldiven ve yere kadar uzanan tül duvak detaylarıya göz dolduran bu gelinlik ise başlı başına bir el emeği.

Ekru ve krem birbirlerinden ayrılmaz ikili. Eğer bu ikiliyi gelinliğinizde de uygulamak istiyorsanız bu gelinlik vintage görünümü en iyi yansıtan gelinliklerden biri.

 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • 1
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html