Yeni Nesil Cilt Bakımı OxyGeneo Nedir, Nasıl Uygulanır?

Konu İle Alakalı Videolar
Konu ile alakalı tüm videoları sizler için derledik.

Yeni Nesil Cilt Bakımı OxyGeneo Nedir, Nasıl Uygulanır?

Yeni Nesil Cilt Bakımı OxyGeneo Nedir, Nasıl Uygulanır?

Sağlıklı görünen ışıl ışıl bir cilt belki de güzelliğin en önemli unsurudur. Bu yüzden cilt bakımı her kadın için olmazsa olmaz olmalı, peki ya son dönemlerde adını çok sık duyduğumuz Oxygeneo nedir nasıl uygulanır Uzman Estetisyen Ebru Tüzemen’e sorduk. Bakın cildi baştan yaratan bu yeni nesil uygulama tam olarak neymiş;

OxyGeneo Nedir?

Oxygeneo’yu cilt rengini eşitlemek, ciltte oluşan lekelenmeleri ve kırışıklıkları en aza indirmek için uyguluyoruz. Oxygeneo Cildin dış tabakasını ölü hücrelerden arındırırken, cildi besler ve cildin ihtiyacı olan oksijeni içten sağlar. Oxygeneo cildi arındırır, beslenme ve oksijen yoluyla cilde etki eder.

Oxygeneo Nasıl Uygulanır?

Özel kapsülü sayesinde uyguladığımız jel cildin altına veriliyor ve jel sonrasında hafifçe köpürmeye başlıyor. Uygulanan jelin başlık ile bir araya gelmesiyle deri yüzeyinde bir karbondioksit oluşumu başlatıyoruz. Cildimizde deri yüzeyinde artan bu karbondioksit miktarını dengelemek için yüzeysel kan dolaşımındaki oksijen miktarını arttırıyoruz. Böylece uygulamayı bitirmiş oluyoruz.  

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı