Yay Burcu 2018 Şubat Ayı Yorumu

Yay burcu 2018 Şubat ayı burç yorumlarınızı sitemizden okuyabilirsiniz..

Yay Burcu 2018 Şubat Ayı Yorumu

Sevgili Yay ve yükselen burcu Yay olanlar, şimdi sizlerle beraber Şubat ayındaki gezegenlerin burç geçişlerine ve bunların sizin haritanız üzerindeki etkilerine bakacağız. İlk olarak Merkür ile başlayacak olursak Merkür’ün 18 Şubat’a kadar kova burcunda olduğunu görüyoruz. Kova burcu, haritanızın 3. eviyle ilgili olduğu için 18 Şubat’a kadar iletişim trafiğiniz çok yoğun olabilir. Yeni bir sözleşmeye imza atabilir ve yurtiçi seyahatlere çıkabilirsiniz. Ayrıca yeni bir eğitime başlama da söz konusu olabilir. Ve Venüs’e baktığımızda, Venüs’ün 11 Şubat’tan itibaren balık burcuna geçeceğini görüyoruz.

11 Şubat’ın sonrasında ev ve emlak konularındaki avantajlarınız da artıyor, ayrıca ev içerisinde arkadaşlarınızı da davet ederek güzel etkinlikler yaratabilirsiniz. Ve Mars’a baktığımızda Mars’ın bütün bir ay boyunca sizin burcunuzda olduğunu görüyoruz. Tam bir aktivite ayı, Yeni projeler ve başlangıçlar için gayet uygun. Ancak kaza, bela gibi risklerden uzak durmanız gereken bir dönemdesiniz.

Ve ay fazlarına baktığımızda, Şubat ayına bir dolunayın denk gelmediğini görüyoruz ancak bir yeniay var ve bu yeniayla birlikte de bir güneş tutulması gerçekleşiyor. 16 Şubat günü kova burcunda gerçekleşecek olan bu güneş tutulması yine haritanızın 3. evini aktive ediyor. Takip eden aylarda iletişim konuları gündeminizde çok önemli bir yer tutacak gibi görünüyor. Yeni eğitimler, sözleşmeler ve seyahatler gündemde olabilirler. Sevgiyle kalın ve kendinize iyi davranın.

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı