TRX’i Kimler Kullanabilir? daha fazlası ve tüm merak ettiklerinizi; Persoanal Trainer Begüm Erdem Daha İyi Yaşam Tv için yanıtladı. 

TRX herkes içindir. Örneğin, Pilates’i seven kişiler, benzer  özelliklerinden dolayı TRX’i kullanabilirler. Her seviyedeki insan TRX ile zorlanmadan yorulmadan egzersiz çalışması yapabilmektedir. Aynı zamanda  koşucular, bisikletçiler, atletler ve daha fazla vücut geliştirmek isteyen herkes kullanabilir. Yani en üst performans seviyesine ulaşmak isteyen profesyonel sporcuların yanı sıra formunu korumak için spor salonlarına giden hemen her düzeydeki kişiler tarafından, her yerde kullanılabilir. Egzersizin şiddeti kullanıcının kontrolündedir. Duruş açısıyla şiddeti, ayak pozisyonuyla da denge kontrolünü sağlar. (Geniş aralık, dar aralık ya da tek ayak ile) Bu nedenle egzersize yani başlayan ya da egzersiz rutinine ara verenler için de son derece uygundur.

Böylece gerçek gücün, esnekliğin ve dayanıklılığın arttırılmasını sağlanır ve istediğiniz sıklıkta ve yoğunlukta egzersizler yapmanızı sağlar.

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı