Terazi Burcu 2018 Şubat Ayı Yorumu

Terazi burcu 2018 Şubat ayı burç yorumlarınızı sitemizden okuyabilirsiniz..

Terazi Burcu 2018 Şubat Ayı Yorumu

Sevgili Terazi ve yükselen burcu Terazi olanlar, şimdi sizlerle beraber Şubat ayındaki gezegenlerin burç geçişlerine ve bunların sizin haritanız üzerindeki etkilerine bakacağız. İlk olarak Merkür ile başlayacak olursak Merkür’ün 18 Şubat’a kadar kova burcunda olduğunu görüyoruz. Yani 18 Şubat’a kadar aşk hayatınızla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Yeni bir ilişkiye de başlayabilirsiniz. Ayrıca yeni hobiler edinmeniz de mümkün görünüyor. Ve yaratıcılığınız çok yüksek olduğu için sanatsal projeler de ortaya koyabilirsiniz. Ve Venüs’e baktığımızda, Venüs’ün 11 Şubat’tan itibaren balık burcunda olacağını görüyoruz. Haritanızın 6. evini aktive ediyor.

11 Şubat’ın sonrasında günlük rutin işlerinizden maksimum fayda elde edebilirsiniz. Kariyerinizle ilgili olumlu gelişmeler de yaşayabilirsiniz. Ayrıca kendinizi güzelleştirmek için diyet, detoks gibi uygulamalara da başlayabilirsiniz. Ve Mars’a baktığımızda Mars’ın bütün bir ay boyunca Yay burcunda olacağını görüyoruz. Bu ay iletişim anlamında çok aktif olacaksınız.

Seyahatlere çıkabilir, yeni bir eğitime başlayabilir ya da yeni bir sözleşmeye imza atabilirsiniz. Ve ay fazlarına baktığımızda, Şubat ayına bir dolunayın denk gelmediğini görüyoruz ancak bir yeniay var ve bu yeniayla birlikte kova burcunda bir güneş tutulması gerçekleşiyor. 16 Şubat’ta gerçekleşen bu tutulmayla birlikte yine haritanızın 5. evi aktive oluyor. Takip eden aylarda aşk hayatınız gündeminizde olacak. Ayrıca evliyseniz çocuk yapmaya da karar verebilirsiniz. Sevgiyle kalın ve kendinize iyi davranın.

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı