Oyuncu Doğaç Yıldız ile Wellness Sohbeti

Oyuncu Doğaç Yıldız ile Daha İyi Yaşama Dair

Kösem Dizisiyle adından söz ettiren yetenekli Oyuncu Doğaç Yıldız ile iyi bir yaşam ve projeleri üzerine keyifli bir söyleşi gerçekleştirdik.

Yeni sezon için projeler var mı?

Yeni sezon için net bir şey yok anlaştığım henüz, geçen sezon Kösem Dizisindeydim biteli bir buçuk ay oldu, oldukça yoğundu. Zaten spor namına orda yeterince çalışmış oldum. Kılıç, at, ok baya fit kaldım yani. Bu sene görüşmeler oldu belki bir sinema filmi olacak net değil onları bekliyorum.

Sporla ilgili neler yapıyorsunuz?

Fitness yapıyorum genelde çünkü çok fazla vaktim olmuyor. Yeni yeni alışıyorum buraya. Burada basketbol, tenis oynayabileceğim arkadaşım henüz olmadı konuklarımı getirip oynuyorum, olsa daha fazla yapmak istiyorum. Arkadaşımla karşılaştım gelip basketbol oynayacağız. Onun dışın da kendi yaptığım programıma devam ediyorum. Parça vücut çalışıyorum.

Sağlıklı besleniyor musunuz?

Sağlıklı beslendiğimi düşünüyorum tabi birtakım kaytarmalar oluyor. Bir sporcuya kadar yeterli beslenmiyorum çünkü çok iştahlı biri değilim saatlerce bir şey yemeden durabiliyorum, daha çok çay kahve içiyorumO yüzden yeterli olmuyor kilo kaybediyorum. Aslında daha düzenli bir beslenme programı girmem lazım protein ağırlıklı. Çok dikkat etmiyorum.

İyi yaşam için neler yapıyorsun?

Herhalde buna en çok dikkat eden benimdir, ben biraz takıntılıyım. Kendimle savaşıyorum. Sadece beslenme ve spor değil üzerine değil cildime de saçıma da her türlü bakım ve özen gösteriyorum hatta bir erkek olarak ne kadar takıntılısın derler. Ben yatıyorum dediğimde neredeyse bir saat sonra yatıyorum. Çünkü bunun cilt bakımı var, saç bakımı var. Çünkü sonuçta kamera karşısındayız, bu bizim işimiz, yüzümüz önemli o bizim sermayemiz ona bakmak zorundayız. Nasıl ki bir gitarist gitarına bakıyorsa benimde enstrümanım bu yüzden saçıma da cildime de öyle bakmalıyım.

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı