Oğlak Burcu 2018 Şubat Ayı Yorumu

Oğlak burcu 2018 Şubat ayı burç yorumlarınızı sitemizden okuyabilirsiniz..

Oğlak Burcu 2018 Şubat Ayı Yorumu

Sevgili Oğlak ve yükselen burcu Oğlak olanlar, şimdi sizlerle beraber Şubat ayındaki gezegenlerin burç geçişlerine ve bunların sizin haritanız üzerindeki etkilerine bakacağız. İlk olarak Merkür ile başlayacak olursak Merkür’ün 18 Şubat’a kadar kova burcunda olduğunu görüyoruz. Yani 18’ine kadar ayın para konularıyla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Ve Venüs’e baktığımız zaman, Venüs’ün 11 Şubat’tan itibaren balık burcuna geçeceğini görüyoruz. 11 Şubat’ın sonrasında iletişim konularıyla ilgili avantajlarınız gitgide artacak. Yeni bir eğitime başlayabilirsiniz.

Yakın çevrenizden projelerinizde önemli destek görebilirsiniz. Özellikle kardeşleriniz ve kuzenlerinizle ortak projeler üretmeniz mümkün olabilir. Ve Mars’a baktığımızda Mars’ın bütün bir ay boyunca Yay burcunda olduğunu görüyoruz. Şubat ayı aynı zamanda bağımlılıklarınızdan arınmanız için de harika bir ay olarak görünüyor. Ve ay fazlarına baktığımızda, Şubat ayına bir dolunayın denk gelmediğini görüyoruz ancak bir yeniay var ve bu yeniayla birlikte de bir güneş tutulması gerçekleşiyor.

16 Şubat günü kova burcunda gerçekleşen bu güneş tutulması haritanızın yine 2. evini aktive ediyor. Yani Şubat’ı takip eden aylarda da kişisel maddi kazanımlarınızla ilgili konular gündeminizde büyük bir yer tutacak. Sevgiyle kalın ve kendinize iyi davranın.

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı