Müzisyen Gökhan Güneş ile Wellness Sohbeti

Son dönemlerde Mavi şarkısı ve No:309 dizisi için bestelediği 'Sonsuzluğa' adlı şarkısı ile adından sıkça söz ettiren Gökhan Güneş ile projelerinden konuştuk, Daha iyi yaşam önerileri aldık. Keyifli söyleşinin tedayları şöyle;

Neler yapıyorsunuz?

Yeni bir albümümüz çıktı yeni şarkımız mavi, peşine bir şarkı daha çıkarttık yeni bir dizi projesi için sonsuzluğa diye. Böyle güzel bir şekilde çalışa çalışa ürete ürete geçiyor. Biraz yoğunluk var tabi ama bu arada sporu ihmal etmiyoruz.

Spor ne kadar süredir hayatınızda?

Spor irili ufaklı derdimi anlatacak kadar diyebilirim 3-4 yıldır profesyonel anlamda sağlıklı beslenmeye ve spor yapmaya çalışıyorum. Çok kas ağırlıklı çalışmalar değil bunlar daha çok kilomu kontrol edebilmek, kilo almadan fit gözükmek adına haftada 3 gün gidiyorum diyebilirim.

Sağlıklı beslenme ile aranız nasıl?

Sağlıklı beslenmeye çalışıyorum. Protein ağırlıklı yaşamaya çalışıyorum. Gelip burada mesai harcıyorsunuz kalori yakmaya çalışıyorsunuz sonra da gidip makarna, pilav yerken kendinizi kötü hissediyorsunuz. Tabi bunun yerine tavuk, et, köfte, balık yiyerek sporu tamamlayıcı bir şeklide beslenmeye özen gösteriyorum.

Yeni projeler var mı?

Eylül, Ekim gibi yeni bir klip çalışmamız olacak, Mavi şarkımız yeni kliplendi sevgili yönetmen Gülşen Aybaba çekmişti. Şimdi dediğim gibi Eylül Ekim gibi düşündüğümüz de dizide çalan şarkımıza olacak şarkının adı Sonsuzluğa. Şarkı çok sevildi çokta güzel gidiyor biraz onun mutluluğu ve huzuru var üzerimde inşallah klibi de çok sevilir. Şuan en yakında ki projem bu.

Daha iyi bir yaşam için sizi sevenlere neler önerirsiniz?

Tabi ki bence spor şart. Uyku düzeni çok önemli bunun yanında. Ayrıca beslenmeye de dikkat etmek gerekir. Zaten bu üçünü birleştirdiğiniz de ortaya çok güzel sonuçlar çıkıyor. Sağlıklı yaşamın anahtarı gibi. Beslenmenize dikkat ettiğiniz de geceleri çok geç yatmadığınız da ki ben geceleri çalışan biriyim. Benim için pek mümkün olmuyor. Stüdyo aşaması da hep geceleri oluyor. O dönemlerde elimden geldiğince sabah erken uyanıp cardio yapmaya çalışıyorum. Bunları yaparlarsa sağlıklı beslenip, uyku düzenlerini kurup bir de haftada 2 ya da 3 en az 3 diyoruz ama 2 bile olsa hiç olmasa bile bir sahil yürüyüşleriyle sporlarını da yaptıklarında çok yararlı olacaktır diye düşünüyorum.

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html