Kova Burcu 2018 Şubat Ayı Yorumu

Kova burcu 2018 Şubat ayı burç yorumlarınızı sitemizden okuyabilirsiniz!

Kova Burcu 2018 Şubat Ayı Yorumu

Sevgili Kova ve yükselen burcu Kova olanlar, şimdi sizlerle beraber Şubat ayındaki gezegenlerin burç geçişlerine ve bunların sizin haritanız üzerindeki etkilerine bakacağız. İlk olarak Merkür ile başlayacak olursak Merkür’ün 18 Şubat’a kadar sizin burcunuzda olduğunu görüyoruz. Yani hayatınızla ilgili çok önemli kararlar alabilirsiniz. Yeni bir eğitime başlayabilir ya da seyahatlere çıkabilirsiniz. Ayrıca önünüze çok önemli bir sözleşme gelebilir. Ve Venüs’e baktığımız zaman, Venüs’ün 11 Şubat’tan itibaren balık burcunda olacağını görüyoruz.

Ayın 11’inden itibaren para konularında çok avantajlı olacaksınız. Ancak çok harcamadan, aynı zamanda biraz da biriktirmeye çalışın. Ve Mars’a baktığımızda Mars’ın bütün bir ay boyunca Yay burcunda olduğunu görüyoruz. Özellikle çok sosyal olacağınız bir aydasınız. Ancak sosyal çevrenizden bazı kişilerle aranızda gereksiz tartışmalar gündeme gelebilir. Mümkün olduğunca sakin kalmaya çalışmanız gerekiyor.

Ve ay fazlarına baktığımızda, Şubat ayına bir dolunayın denk gelmediğini görüyoruz ancak bir yeniay var ve bu yeniayla birlikte ayın 16’sında sizin burcunuzda bir güneş tutulması gerçekleşiyor. Bu tutulmayla birlikte takip eden aylarda hayatınızda yeni başlangıçlar ve yeni projeler gündeme gelebilirler. Sevgiyle kalın ve kendinize iyi davranın.

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı