Koç Burcu 2018 Şubat Ayı Yorumu

Koç burcu 2018 Şubat ayı burç yorumlarınızı sitemizden okuyabilirsiniz..

Koç Burcu 2018 Şubat Ayı Yorumu

Sevgili Koç ve yükselen burcu Koç olanlar, şimdi sizlerle beraber Şubat ayındaki gezegenlerin burç geçişlerine ve bunların sizin haritanız üzerindeki etkilerine bakacağız. İlk olarak Merkür ile başlayacak olursak Merkür’ün 18 Şubat’a kadar kova burcunda olduğunu görüyoruz. Kova, haritanızın 11. eviyle ilgili olduğu için genel olarak yeni arkadaş topluluklarına girmeniz, yeni bir sosyal çevre edinmeniz ya da bir kulübe ya da derneğe üye olmanız mümkün olabilir. Ve Venüs’e baktığımız zaman, Venüs’ün 11 Şubat’tan itibaren balık burcuna geçeceğini görüyoruz.

Balık, haritanızın 12. eviyle ilgili olduğu için 11 Şubat’tan itibaren aynı zamanda spiritüel çalışmalarla ilgilenebilirsiniz. Arada yalnız vakit geçirmek isteyebilirsiniz ve bağımlılıklarınızdan arınmakla ilgili inisiyatif kullanabilirsiniz. Ve Mars’a baktığımızda Mars’ın bütün bir ay boyunca Yay burcunda olduğunu görüyoruz. Yay, haritanızın 9. eviyle ilgili olduğu için Şubat ayında yurtdışı bağlantılı işleriniz, yüksek eğitiminiz ve hukuki konularla ilgili inisiyatif kullanmanız mümkün görünüyor.

Bunun yanı sıra medya, yayıncılık ve sinema sektöründe olanlar için de bu ay oldukça çok sayıda proje üretebilecekleri bir döneme işaret ediyor. Ve ay fazlarına baktığımız zaman, Şubat ayına bir dolunayın denk gelmediğini görüyoruz ancak bir yeniay var ve bu yeniayla birlikte de bir güneş tutulması oluyor. 16 Şubat tarihinde Kova burcunda gerçekleşecek olan bu güneş tutulması yine haritanızın 11. evini etkiliyor. Özellikle Şubat ayından itibaren takip eden aylarda yeni sosyal çevrelere girmeniz gayet mümkün görünüyor. Ayrıca hayalleriniz için de artık ciddi adımlar atabilirsiniz. Sevgiyle kalın ve kendinize iyi davranın.

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı