İkizler Burcu 2018 Şubat Ayı Yorumu

İkizler burcu 2018 Şubat ayı burç yorumlarınızı sitemizden okuyabilirsiniz..

İkizler Burcu 2018 Şubat Ayı Yorumu

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar, şimdi sizlerle beraber Şubat ayındaki gezegenlerin burç geçişlerine ve bunların sizin haritanız üzerindeki etkilerine bakacağız. İlk olarak Merkür ile başlayacak olursak Merkür’ün 18 Şubat’a kadar kova burcunda olduğunu görüyoruz. Kova burcu, sizin haritanızın 9. eviyle ilgili olduğu için 18 Şubat’a kadar özellikle yurtdışı bağlantılı işlerinizle ilgili çok daha etkin kararlar alabilirsiniz. Yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Yurtdışı seyahate çıkabilirsiniz. Ya da hukuki konularla ilgili çözüme ulaşabilirsiniz.

Venüs’e baktığımızda, Venüs’ün 11 Şubat’tan itibaren balık burcunda olacağını görüyoruz. Yani 11 Şubat’tan itibaren kariyeriniz ve hedeflerinizle ilgili bolca destek göreceksiniz. Son derece avantajlı olacaksınız. İşinizde terfi edebilir, ödüller alabilirsiniz. Ya da eğer bir işiniz yoksa size şans getirecek yeni bir işe girebilirsiniz. Ve Mars’a baktığımızda Mars’ın bütün bir ay boyunca Yay burcunda olduğunu görüyoruz.

Şubat ayı size yeni bir sözleşme getirebilir. Ayrıca yeni bir ortaklığa girebilir ya da yeni bir uzun ilişkiye başlayabilirsiniz. Ve ay fazlarına baktığımızda, Şubat ayında bir dolunayın olmadığını görüyoruz ancak bir yeniay var ve bu yeniay Kova burcundaki güneş tutulması ile birlikte karşımıza çıkıyor. 16 Şubat’ta gerçekleşecek olan bu tutulma haritanızın yine 9. evini aktive ediyor. Şubat’tan itibaren eğitim, iletişim ve seyahatler anlamında çok aktif bir dönem sizi bekliyor. Sevgiyle kalın ve kendinize iyi davranın.

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı