Botoks Uygulaması Yaptırıldığında Yüz İfadesi Kaybolur mu?

Botoks Uygulaması Yaptırıldığında Yüz İfadesi Kaybolur mu?

Botoks uygulandığında doğal görünüm ve yüz ifadesi kaybolur mu? Tüm merak ettiklerinizi Medikal Estetik Hekimi Enis Keskin cevapladı!

Botoks uygulamaları yüz ifadesini değiştirir mi?

Botoks 20’li yaşlardan 80’li yaşlara kadar her yaştan kadın ve erkekler tarafından tercih ediliyor. Botoks uygulandığında yüzdeki kırışıklık ve çökme gibi durumlar ortadan kayboluyor. Ancak uygulanan doz çok önemli. Bu nedenle botoks yılların teknik ve tecrübeleriyle birlikte daha iyi sonuç vermekte.

Botoks genelde estetik yüz için düşünülse de terleme tedavileri, migren tedavileri, seyirme dediğimiz engellenemeyen kas gibi bölgelerde de uygulanabiliyor. 

Botoks yaptırıldığında doğal görünüm ve yüz ifadesi değişir mi düşüncesine cevap verilmesi gerekirse hayır bozulmaz. Botoks sonrası hayatınıza daha genç şekilde devam edebilirsiniz. Hayatınızda bir kere botoks yaptırsanız bile ilk görümünüzden daha iyi olursunuz.

Botoks uygulamasının riskleri var mı?

Botoks güvenilir kişiler tarafından yapıldığında istenilen en iyi sonuç alınabilen bir uygulama. Yanlış kişiler tarafından yapıldığında riskler her şeyde olduğu gibi olabiliyor. Doğal görünümün ve yüz ifadesinin kaybolmaması için uygulanacak dozun uzman kişilerce belirlenmeli. Böylece doğallığınızı kaybetmemiş olursunuz.

Botoks ile ilgili tüm merak ettiklerinizi öğrenmek için videomuzu izleyebilirsiniz.

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı