Boğa Burcu 2018 Şubat Ayı Yorumu

Boğa burcu 2018 Şubat ayı burç yorumlarınızı sitemizden okuyabilirsiniz..

Boğa Burcu 2018 Şubat Ayı Yorumu

Sevgili Boğa ve yükselen burcu Boğa olanlar, şimdi sizlerle beraber Şubat ayındaki gezegenlerin burç geçişlerine ve bunların sizin haritanız üzerindeki etkilerine bakacağız. İlk olarak Merkür ile başlayacak olursak Merkür’ün 18 Şubat’a kadar kova burcunda olduğunu görüyoruz. Kova, haritanızın 10. eviyle ilgili olduğu için kariyeriniz, hedeflerinizle ilgili çok etkin kararlar alabilirsiniz.

İş değiştirebilirsiniz, yeni bir işe girebilirsiniz ya da patronunuzla terfi için konuşabilirsiniz. Venüs’e baktığımız zaman, Venüs’ün 11 Şubat’tan itibaren balık burcunda olacağını görüyoruz. Yani 11 Şubat’ın sonrasında gayet sosyal olacağınız bir dönem başlıyor. Yeni bir sosyal çevreye girebilir ve mevcut projelerinizde arkadaşlarınızdan destek görebilirsiniz. Ve Mars’a baktığımızda Mars’ın ay boyunca Yay burcunda olduğunu görüyoruz. Bu ay özellikle ev, emlak, arsa konularıyla ilgili girişimleriniz olabilir. Uzun zamandır çözemediğiniz evle ilgili bir miras konusu varsa bu konuyu çözmek için inisiyatif kullanabilirsiniz.

Ve ay fazlarına baktığımızda, Şubat ayında hiç bir dolunayın gerçekleşmediğini görüyoruz ancak bir yeniay var ve bu yeniayla birlikte de bir güneş tutulması oluyor. 16 Şubat günü Kova burcunda gerçekleşecek olan bu güneş tutulmasıyla birlikte özellikle yine haritanızın 10. evi aktive olacak. Şubat’ı takip eden aylarda kariyer yönetiminiz gayet ön planda olacak. İlk başta bahsettiğim gibi yeni bir işe girmek, iş değiştirmek ya da terfi etmek de söz konusu olabilir. Sevgiyle kalın ve kendinize iyi davranın.

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı