Başak Burcu 2018 Şubat Ayı Yorumu

Başak burcu 2018 Şubat ayı burç yorumlarınızı sitemizden okuyabilirsiniz..

Başak Burcu 2018 Şubat Ayı Yorumu

Sevgili Başak ve yükselen burcu Başak olanlar, şimdi sizlerle beraber Şubat ayındaki gezegenlerin burç geçişlerine ve bunların sizin haritanız üzerindeki etkilerine bakacağız. İlk olarak Merkür ile başlayacak olursak Merkür’ün 18 Şubat’a kadar kova burcunda olduğunu görüyoruz. Kova burcu haritanızın 6. eviyle ilgili olduğu için bu ay sağlığınızla ilgili etkin karar alabilirsiniz. Yani, diyete, detoksa ya da spora başlamak mümkün olabilir. Ayrıca günlük rutin işlerinizin de çok yoğun olacağı bir dönemdesiniz. Ve Venüs’e baktığımız zaman, Venüs’ün 11 Şubat’tan itibaren balık burcuna geçeceğini görüyoruz.

11 Şubat’ın sonrasında ilişkiler anlamında çok avantajlı olacaksınız. Yeni bir ilişkiye başlayabilir, evlilik kararı alabilirsiniz. Ya da bir ortaklık ve yeni bir sözleşme kaşınıza çıkabilir. Ve Mars’a baktığımızda Mars’ın bütün bir ay boyunca Yay burcunda olduğunu görüyoruz. Bu ay ev, emlak, arsa konularıyla ilgili inisiyatif kullanmanız mümkün olabilir. Ayrıca çözemediğiniz bir miras konusu varsa, bunu çözüme ulaştırabilirsiniz.

Ve ay fazlarına baktığımızda, Şubat ayına bir dolunayın denk gelmediğini görüyoruz ancak bir yeniay var ve bu yeniayla birlikte de güneş tutulması gerçekleşiyor. 16 Şubat günü Kova burcunda gerçekleşen bu güneş tutulması,  yine haritanızın 6. evini aktive ediyor. Yani Şubat ayından başlayarak takip eden aylarda günlük rutin işlerinizle ilgili gelişmeler gündeminizde olabilir. Kariyerinizle ilgili bir değişim faktörü de devreye girebilir. Sevgiyle kalın ve kendinize iyi davranın.

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı