Balık Burcu 2018 Şubat Ayı Yorumu

Balık burcu 2018 Şubat ayı burç yorumlarınızı sitemizden okuyabilirsiniz..

Balık Burcu 2018 Şubat Ayı Yorumu

Sevgili Balık ve yükselen burcu Balık olanlar, şimdi sizlerle beraber Şubat ayındaki gezegenlerin burç geçişlerine ve bunların sizin haritanız üzerindeki etkilerine bakacağız. İlk olarak Merkür ile başlayacak olursak Merkür’ün 18 Şubat’a kadar kova burcunda olduğunu görüyoruz. Yani haritanızın 12. evi aktive oluyor. Ayın 18’ine kadar biraz kafanızı dinlemek isteyebilirsiniz. Kendinize vakit ayırabilirsiniz.

Ayrıca meditasyon gibi ruhsal çalışmalarda bulunabilirsiniz. Ve Venüs’e baktığımızda, Venüs’ün ayın 11’inden itibaren sizin burcunuzda olduğunu görüyoruz. Böylece daha sosyal olabileceğiniz de bir dönem başlıyor. Ayrıca yeni bir aşk ilişkisine de başlayabilirsiniz. Yaratıcılığınız da yüksek olacağı için güzel projeler ortaya koyabilirsiniz. Ve Mars’a baktığımızda Mars’ın bütün bir ay boyunca Yay burcunda olduğunu görüyoruz.

Yay, haritanızın 10. eviyle ilgili olduğu için bu ay kariyerle ilgili çok aktif bir ay olacak. Etkinliklerde bulunabilir, terfi edebilir ya da hedeflerinize yönelik güçlü bir girişimde bulunabilirsiniz. Ve ay fazlarına baktığımızda, bu aya bir dolunayın denk gelmediğini görüyoruz ancak bir yeniay var ve bu yeniay bir güneş tutulmasıyla karşımıza çıkıyor. 16 Şubat’ta kova burcundaki bu güneş tutulması yine haritanızın 12. evini aktive ediyor. Takip eden aylarda bağımlılıklarınızdan arınmak, yaratmak, üretmek ve ilhamla dolmak için güzel bir enerji sizinle olacak. Sevgiyle kalın ve kendinize iyi davranın.

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı