Altın İğne Tedavisi ile Ciltte Gençleşme

Konu İle Alakalı Videolar
Konu ile alakalı tüm videoları sizler için derledik.

Altın İğne Tedavisi ile Ciltte Gençleşme

Altın İğne Tedavisi ile Ciltte Gençleşme

Cildimizin güzelliği, kırışıklıkların giderilmesi, sıkılaşması yani gençleşmesi için artık birçok yöntem var. Bunlar arasında son dönemde adını sıkça duyduğumuz ameliyatsız cilt gençleştirme yöntemi olan altın iğne tedavisini Dermatolog Uzm. Gül Yıldırım Daha İyi Yaşam için değerlendirdi.

Altın iğne tedavisi, cildin derin dermis dediğimiz kolejen tabakanın bulunduğu bölgede radyofrekans enerjisi ile ısı etkisi yaratarak kolejende yenilenme sağladığımız bir tedavi şeklidir. Altın iğne radyofrekans sisteminde radyofrekans ısısı ile cildin orta tabakasında mikro iğnelerle atışlar yaparak kolejende yenileme sağlar. Cildin orta tabasındaki kolejen ısı etkisiyle kendimi yenilemeliyim, tazelemeliyim uyarısı alarak kolejen sentezini arttırıp yenilenme ve gençleşme sağlanmaktadır.

Altın iğne tedavisi ile gözlemlenen cildin yenilenmesi, akne izi, gözenek genişliği gibi problemler var ise zaman içinde kolejen yenilenmesiyle bu problemlerin çok çok daha iyi bir duruma gelmesidir. Altın iğne frekans sisteminde yine belli aralıklarla tedaviler gerçekleştirilerek uygulanmaktadır. Burada ki amaç, cildin dermis yani kolejende bulunan tabakasında ısı etkisiyle zamanla içinde kolejenin yenilenmesiyle cildin sıkılaşması ve gençleşmesidir.

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı

Önerdiğimiz içerikler

/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html