Akrep Burcu 2018 Şubat Ayı Yorumu

Akrep burcu 2018 Şubat ayı burç yorumlarınızı sitemizden okuyabilirsiniz..

Akrep Burcu 2018 Şubat Ayı Yorumu

Sevgili Akrep ve yükselen burcu Akrep olanlar, şimdi sizlerle beraber Şubat ayındaki gezegenlerin burç geçişlerine ve bunların sizin haritanız üzerindeki etkilerine bakacağız. İlk olarak Merkür ile başlayacak olursak Merkür’ün 18 Şubat’a kadar kova burcunda olduğunu görüyoruz. Haritanızın 4. evi aktive oluyor. 18 Şubat’a kadar ev, emlak konularıyla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz.

Yeni bir ev alma kararı ya da taşınma kararı söz konusu olabilir. Ve Venüs’e baktığımızda, Venüs’ün 11 Şubat’tan itibaren balık burcunda olacağını görüyoruz. Yani 11 Şubat’ın sonrasında aşk hayatınız çok yoğun olacak. Sevdiklerinizle ve sevgilinizle güzel dakikalar geçirebilirsiniz. Yaratıcılığınız da çok yüksek olacağı için sanatsal becerilerinizi etkin bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Ve Mars’a baktığımızda Mars’ın bütün bir ay boyunca Yay burcunda olduğunu görüyoruz. Bu ay özellikle para konularıyla ilgili çok aktif olabilirsiniz. Yeni bir para kazanma kaynağı bulabilirsiniz kendinize.

Ancak ani ve gereksiz harcamalardan kaçınmanız gerekiyor. Ve ay fazlarına baktığımızda, Şubat ayında bir dolunayın gerçekleşmediğini görüyoruz ancak bir yeniay var ve bu yeniayla birlikte de bir güneş tutulması gerçekleşiyor. 16 Şubat günü kova burcunda gerçekleşecek olan bu güneş tutulması haritanızın 4. evini aktive ediyor. Takip eden aylarda ev, emlak, arsa ve miras konuları gündeminizde bayağı yer tutacak gibi görünüyor. Sevgiyle kalın ve kendinize iyi davranın.

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı