Victoria's Secret'ın Rihanna Sürprizi!

1 dakika okuma süresi

Victoria's Secret'ın Rihanna Sürprizi!

Dünya'nın gözü bu Victoria's Secret şovunda! Ayrıntıları sizler için derledik!

Dünyaca ünlü defile olan Victoria's Secret Fashion Show bu sefer yine çok konuşulacak!

Merakla beklenen Victoria's Secret mankenlerinin yanı sıra bu sefer bir de sürprizler var. R&B ve pop şarkılarının sevilen ismi Rihanna Victoria's Secret Fashion Show'da sahne alacak. Her yılbaşı yepyeni bir konseptle karşımıza çıkan Victoria's Secret mankenleri süper iç çamaşırları ve özel tasarım kanatlarıyla bu yıla da yine bir çok sürprizlerle hazırlanıyor!

Podyumda bu sene bizi ekrana kitleyen  Alessandra Ambrosio, Kate Grigorieva, Lily Aldridge,Rachel Hilbert gibi birçok süper model yürüyecek. Bununla da sınırlı kalmayıp bir de üstüne güzel modellere şarkılarıyla Rihanna, Selena Gomez ve The Weeknd eşlik edecek. Daha önce 2012 yılında yine Victoria's Secret Fashion Show'da sahne alan Rihanna çok ilgi görmüştü. Tüm sahne çalışmalarına ise 10 Kasım'dan itibaren başlanacak.

Ayrıca Victoria's Secret Fashion Show'un defilelerinde en çok ilgimizi çeken aksesuarlar olan görkemli kanatları ise Paris’te yaşayan Türk tasarımcı Serkan Cura, tasarlıyormuş.

Serkan Cura Kimdir?

Serkan Cura 1982 yılında doğmuş, Royal Academy of Fine Arts Antwerp’ten mezun mezun olmuştur.Ardından Paris’e giderek dört yıl boyunca Jean Paul Gaultier atölyesinde tasarıma dair tüm incelikleri öğrenmiş ve ünlülerin efsanevi korsecisi Mr Pearl’ün yanında çalışmıştır.Cura'nın moda dünyasında ünlenişi ise Victoria’s Secret meleklerinin kanatlarını tasarlayarak oldu.Ve bu yola çıkarken Paris’in kuş tüyleriyle ünlü mağazası Maison Février kapanırken tüm mal varlığını satıp mağazanın tüm stokunu satın aldı. Kuş tüylerine olan tutkusu, 2012 yılında kurduğu Serkan Cura Couture koleksiyonlarına da yansıyor.

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html