Vaillant Group Türkiye’ye Sürdürülebilirlik Ödülü

1 dakika okuma süresi

Vaillant Group Türkiye’ye Sürdürülebilirlik Ödülü

Vaillant Group Türkiye’ye 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde düzenlediği panel ile Sürdürülebilirlik Ödülü verildi!

Gerçekleştirdiği “İş Yaşamında Kadın Liderliği” paneliyle kadın çalışan sayısının artmasına yönelik güzel bir çalışma yapan Vaillant Group Türkiye’ye Sürdürülebilirlik Ödülü verildi.

Vaillant Group Türkiye, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle “İş Yaşamında Kadın Liderliği” paneligerçekleştirdi. Dört kategoride ödüllerin dağıtıldığı organizasyonda kadın çalışanlara verdiği desteği, panele gösterilen yüksek katılım ve ulusal basında birçok habere konu olması nedeniyle Vaillant Group bu ödülü kazandı. Bu özel ödül ile Vaillant Group, çalışana ve topluma karşı sorumluluklarını yerine getirmede oldukça iddialı olduklarını ortaya koyuyor.

vaillant group

Vaillant Group​: Amaç Kadın Çalışan Sayısını Arttırmak

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde düzenlediği panelde çalışan kadın sayısının artmasına yönelik projeler konuşuldu. Panelde ön yargılara rağmen çalışma hayatında fark yaratan kadınların hikayeleri ele alındı. Kadının gerek iş yaşamında gerekse özel hayatında başarı ile yürüttüğü denge panelin en değerli başlıkları arasında yer aldı. Panelde dinleyici olarak gelen çalışanlara ise kendi hikayelerini oluşturma mesajı verildi.

Düzenlenen panelde kadın çalışanlarını arttırmaya yönelik gelişmelere öncelik verdiklerini belirten Vaillant Group Türkiye, bu konuda neler yapılması gerektiğini konuştu. Vaillant Group yetkilileri gerçekleştirilen panel ile birlikte gelecek kuşaklara daha iyi bir yaşam sunmak ve kadın liderlerin geleceğini şekillendirmek için her türlü değişime hazır oldukları imajını verdi.

Daha İyi Yaşam olarak biz de kadınların çalışma hayatında başarılı olmalarına destek verdikleri için Vaillant Group Türkiye’ye teşekkürlerimizi sunuyoruz..

Vaillant Group Türkiye'nin bu desteği hakkında sizin görüşleriniz neler?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 6
  emoji
 • 1
  emoji
 • 4
  emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html