Ürün İncelemesi: Kozmetik Ürünleri lll

2 dakika okuma süresi

Ürün İncelemesi: Kozmetik Ürünleri lll

Öne çıkan kozmetik ürünleri hakkında fikir sahibi olmaya ne dersiniz? Daha İyi Yaşam, olarak sizler için inceledik.

 

Güzellik ve bakım denildiğinde akla gelen ilk isimlerden olan Allure, geçtiğimiz sene de sizler için en yenilikçi ve kullanışlı makyaj malzemelerini derledi. Allure Dergisi'nin hazırladığı listede yüzlerce ürün var ancak Daha İyi Yaşam olarak sizler için en çok oylanan ve en yüksek puan alan makyaj ürünlerinin üçüncüsünü listesini derledik.

Kozmetik Ürünlerinin Öne Çıkan Yıldızları

ürün

Dove'un rejeneratif beslenme yapan serumlu yağı hasar görmüş saçları için, oldukça güçlü bir saç yağı. Saç onarmak ve beslemek için kullanmanız gereken ürünler arasında.

ürün

COVER markasının bu kalemi, su geçirmez özelliğe sahip ve oldukça kalıcı. Orta dereceli kusurları örtmek içinde kullanılan kalem fiyatı ile doğru orantılı olarak iyi bir ürün. 

ürün

ALTERNA markasının bu saç kremi özünde oldukça yüksek bir oranda havyar bulunduruyor . Yaşlanma karşıtı olan bu saç kremi, hem yoğun yağlı hem de derine kadar inebiliyor. Aynı zamanda kuru saç diplerini nemlendiren bir yapıya da sahip. Ancak ürün performansı ile anılsa da yoğun bir yağ oranına sahip olduğunu hatırlatmatmamızda yarar var :)

ürün

skinbetter SCIENCE markalı bu ürün gece kullanıma açık bir krem. Yaşlanmayı geciktiri bir ürün. Aynı zamanda retinoid ve laktik asit içermesi ile de oldukça güçlü bir ürün. Kremin tipi ise oldukça şık.

ürün

Maybelline'nin bu ürünü ise kadife gibi bir cilt isteyenlere önerilir. Çeşitli renkleri de olan fondöten son derece hafif ve belli olmayan bir yapı da. Maybelline'in son dönemlerinde en çok tercih edilen ürünlerinden. Mat bir görünüme sahip olmasının yanı sıra nemlendirici özelliğe sahip olması ile de hem kadınların hem de erkleklerin gözde ürünlerinden. 

ürün

Oldukça mat bir dokusu olan smashbox'ın Insta-Matte koleksiyonundan olan bu ürün Allure Dergisi'nin 2016 yılında çıkan kozmetik ürünleri arasında yaptığı derleme sonucu ödül alan ürünlerden. Bu ürünün ne olduğunu bilmeyenler içinse herhangi bir ruju mat bir renge çevirmeye yarıyor. Elinizdeki rujları daha farklı değerlendirmek için son derece doğru bir ürün olacaktır. :)

ürün

11 farklı rengi ile Anastasia Beverly Hills markasına ait bu ikili kaş pudrası. Kaşınızı doldurmak için kullanabileceğiniz gibi farklı kullanımlara ise açık. Yumuşak bir dokusu olan bu pudra, oldukça doğal görünüyor ve asla bulaşma yapmıyor. İnce tozu ile yaz aylarında da kullanmak için son derece uygun bir ürün.

 

Peki siz bu ürünlerden herhangi birini kullandınız mı? Bizimle paylaşın :)

Diğer Ürün İncelemeleri

Ürün İncelemesi: Kozmetik Ürünleri l

Ürün İncelemesi: Kozmetik Ürünleri ll

 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/beslenme-ile-cilt-sarkmalari-onlenir-mi-12702.html