Ünlülerin Tercih Ettiği Çantalar ve Fiyatları

2 dakika okuma süresi

Ünlülerin Tercih Ettiği Çantalar ve Fiyatları

Dünyaca ünlü o isimlerin kullandıkları çantaları ve fiyatlarını merak ediyor musunuz? Daha İyi Yaşam, sizler için derledi.

Dünyaca ünlü mankenler, oyuncular ve şarkıcılar bu çantaları kullanıyor ve bu markaları tercih ediyorlar. Peki siz bu çantalara bu fiyatları verir miydiniz? Yorumlarınızı bizler ile paylaşın :) Daha İyi Yaşam'ın sizler için derlediği 10 çanta ve fiyatları.

Ünlülerin Çantaları ve Fiyatları

çanta

Alexander McQueen markalı bu çanta kuru kafa detaylı kilit kapama sistemine sahip. Gümüş detayları ile süslenmiş olan bu çapraz çanta, timsah derisi bir dokuya sahip. Bu çantanın fiyatı ise yalnızca 8 bin 735 Türk Lirası.

çanta

Dünya'nın en pahalı çanta firmalarından olan Hermes'in bu çantası ayarlanabilir omuz askılı ve palladium bir aksesuara sahip. İçinde fermuarlı bir cebi daha olan bu siyah Hermes çantanın fiyatı ise 29 bin 400 Türk Lirası.

çanta

Dana derisi olan bu mavi çanta Valentino'nun. Tek cepli ve iç astarlı bu çantanın fiyatı ise 5 bin 250 Türk Lirası.

çanta

Marc Jacobs markasına ait bu sarı çanta, omuz askısına ve gümüş detaylara sahip bir tasarım. %100 kuzu derisi bu çanta içten açık bir cebe de sahip. Bu çantanın fiyatı ise 5 bin 105 Türk Lirası.

çanta

Dolce & Gabbana markalı bu leopar desenli çanta, altın aksesuar detayları ile dikkat çeken çanta modelleri arasında. Bu çantanın fiyatı ise 2 bin 685 Türk Lirası.

çanta

Omuzdan çapraz askılı detayları ile dikkat çeken bu çanta, Alexander Wang markasına ait. %100 deri olan siyah çantanın tabanı metalik desenli. Bu çantanın fiyatı ise 1, 690.00 Türk Lirası.

çanta

Gizli bir manyetik kilidi olan siyah deri çanta Givenchy markasına ait. Bu omuz çantasının fiyatı ise yalnızca 7 bin 800 Türk Lirası.

çanta

Louis Vuitton markalı bu çanta, uzun bir omuz askısına sahip. Güvenli ve fermuarlı bir kapamaya sahip olan bu deri çanta oldukça popüler ve tercih edilen ürünler arasında. Louis Vuitton çantanın değeri ise 3 bin 330 Türk Lirası.

çanta

Saint Laurent markalı ve altın detaylar ile kaplı bu çanta çoklu açık ceplere de sahip. Ve bu tasarım Saint Laurent çantanın değeri ise 4 bin 650 Türk Lirası.

 

Peki siz bu çantalardan hangisini isterdiniz? Bu çantalar hakkında düşünceleriniz neler? Bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin :)

Editörün Seçimi: İnci 2017 İlkbahar Yaz Çanta Askıları Koleksiyonu​

 

 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • 1
    emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html