Ünlülerin sağlık ve form sırları!

5 dakika okuma süresi

Ünlülerin sağlık ve form sırları!

Daha iyi bir yaşam ekibi; tüm kadınların çok merak ettiği Ünlülerin sağlık ve form sırlarını sizler için derledi.

Televizyon dünyasının  isimleri sağlık ve form açısından bizi hayrete düşürmeyi başarabiliyor değil mi? Gelin Daha İyi Yaşam'da onların sağlık ve form sırlarını konuşalım!

Hep merak ederiz değil mi, "ünlüler nasıl bu kadar sağlıklı, güzel ve formda" kalabiliyor diye? Ünlü çiftlerin fit görünümleri beslenme ve yaşam biçimimizi etkiliyor. Ayrıca ilişkilerinin sağlıklı bir şekilde sürmesi için ilham verici ipuçları veriyorlar. [caption id="attachment_12284" align="aligncenter" width="510"]Ünlü çiftlerin örnek alınacak sağlıklı yaşam sırları Ünlü çiftlerin fit görünümleri beslenme ve yaşam biçimimizi etkiliyor. Ayrıca ilişkilerinin sağlıklı bir şekilde sürmesi için ilham verici ipuçları veriyorlar. Justin Timberlake ve Jessica Biel
Grammy ödüllü şarkıcı Justin Timberlake ve oyuncu Jessica Biel, New York’ta evlerinin yakınında bir likte koşu yaparken görüntülendiler. Her ikisi de sıkı egzersiz programlarına büyük bir ciddiyetle uydukları fiziklerinden anlaşılıyor. Timberlake, 2006 yılında çektiği Alpha Dog filmi esnasında zahmetli bir eğitim kampına girerek vücudunu şekillendirdi. Biel de meşhur kaslı kollarını şınav egzersizine borçlu.[/caption] [caption id="attachment_12285" align="aligncenter" width="567"]Will Smith ve Jada Pinkett Smith, “I, Robot” filmindeki rolü için vücut yağının yüzde 7,5’e düşürdü. (Amerikan erkekleri ortalama yüzde 17 ila 19 arasında yağ oranına sahip oluyorlar genelde.) Pinkett-Smith çifti, yoga fikrine bayılıyorlar. Pinkett, 2005 yılında Women’s Health dergisine verdiği röportajda, “Akşamları genelde evde bir saat kadar yoga yaparım” demişti. Ama bu fit çift, sağlıklı evliliğin sırrını da iyi biliyor. Zamanlarını aileleriyle birlikte geçirmekten keyif alıyor ama uzaktalarsa da suçluluk hissetmiyorlar. People dergisine verdikleri röportajda Pinkett, “Tanıtım turları ya da bir iş için uzağa gidebiliyorum ve bu yalnız kalmak için bir bahane oluyor” derken bu mesafe Smith’i üzmüyor. “Benim için o kişi olduğunu biliyorum çünkü sadıksın, bir hata yapmazsın” diyor. Bu çiftten alınacak ders, evlilik içinde bağımsızlığınızı korumak. Bu aşk böcekleri kendi hayatlarını yaşayabiliyorlar ama birlikteyken de çok eğleniyorlar. Will Smith ve Jada Pinkett
Smith, “I, Robot” filmindeki rolü için vücut yağının yüzde 7,5’e düşürdü. (Amerikan erkekleri ortalama yüzde 17 ila 19 arasında yağ oranına sahip oluyorlar genelde.)
Pinkett-Smith çifti, yoga fikrine bayılıyorlar. Pinkett, 2005 yılında Women’s Health dergisine verdiği röportajda, “Akşamları genelde evde bir saat kadar yoga yaparım” demişti.
Ama bu fit çift, sağlıklı evliliğin sırrını da iyi biliyor. Zamanlarını aileleriyle birlikte geçirmekten keyif alıyor ama uzaktalarsa da suçluluk hissetmiyorlar. People dergisine verdikleri röportajda Pinkett, “Tanıtım turları ya da bir iş için uzağa gidebiliyorum ve bu yalnız kalmak için bir bahane oluyor” derken bu mesafe Smith’i üzmüyor. “Benim için o kişi olduğunu biliyorum çünkü sadıksın, bir hata yapmazsın” diyor.
Bu çiftten alınacak ders, evlilik içinde bağımsızlığınızı korumak. Bu aşk böcekleri kendi hayatlarını yaşayabiliyorlar ama birlikteyken de çok eğleniyorlar.[/caption]   [caption id="attachment_12283" align="aligncenter" width="510"] Josh Duhamel ve Fergie Şarkıcı Fergie, hem kendisinin hem de eşi Josh Duhamel’in fit vücut formunu nasıl koruyacağını biliyor. Açık havada spor yapmalarıyla meşhur bu çift, sık sık koşuyorlar ve şınav çekiyorlar. Eski bir metamfetamin bağımlısı olan Fergie, şimdi her zamankinden daha fit. 2009 yılında 7 kilo verdi. Bunu disiplinli bir şekilde spor yapmasına borçlu.
Josh Duhamel ve Fergie
Şarkıcı Fergie, hem kendisinin hem de eşi Josh Duhamel’in fit vücut formunu nasıl koruyacağını biliyor. Açık havada spor yapmalarıyla meşhur bu çift, sık sık koşuyorlar ve şınav çekiyorlar. Eski bir metamfetamin bağımlısı olan Fergie, şimdi her zamankinden daha fit. 2009 yılında 7 kilo verdi. Bunu disiplinli bir şekilde spor yapmasına borçlu. Fergie ve Duhamel, birbirlerine de zaman ayırmayı iyi biliyorlar. Fergie’nin “Benim için özel olarak dans ediyor” açıklaması da birlikte iyi zaman geçirdiklerini gösteriyor. Balık tutmak, karaoke yapmak ve resim yapmak gibi alışılmadık ve romantik aktiviteler içine girmeyi seviyorlar. Duhamel, elimizden geldiğince spotların dışında kalmaya çalışıyoruz” diyor.
Çiftin bağlılıklarını sürdürmek için yeni yollar bulması çok güzel. Uzun süreli ilişkilerde daha mutlu olabilmek için yeni tecrübeler denemek gerekiyor.[/caption]   [caption id="attachment_12282" align="aligncenter" width="510"] Blake Lively ve Ryan Reynolds Evli çift, fit oluşlarını elbette spor yapmaya borçlu. Flört etmeye başladıkları ilk zamanlardan bu yana birlikte spor salonuna gittiklerini biliyor muydunuz? Spor konusunda birbirlerine ilham veren çiftten, onları takip eden kişilerin de ilham almaması olanaksız. Demek ki bu çiftin sadık bir şekilde spor salonuna devam etme alışkanlığını örnek almak gerekiyor.
Blake Lively ve Ryan Reynolds
Evli çift, fit oluşlarını elbette spor yapmaya borçlu. Flört etmeye başladıkları ilk zamanlardan bu yana birlikte spor salonuna gittiklerini biliyor muydunuz? Spor konusunda birbirlerine ilham veren çiftten, onları takip eden kişilerin de ilham almaması olanaksız. Demek ki bu çiftin sadık bir şekilde spor salonuna devam etme alışkanlığını örnek almak gerekiyor.[/caption]   [caption id="attachment_12281" align="aligncenter" width="595"] Beyonce ve Jay-Z Beyonce, geçen yıl dünyaya gelen kızı Bule Ivy'ye hamileyken vegan ve sebze temelli bir diyet uyguladı. Ona ayak uyduran kocası Jay-Z, birlikte aynı diyeti yapmaya karar verdi. Bu tatlı çift, bebeklerinin doğumundan sonra da aynı diyete devam etti. Çünkü Beyonce, hamileliği boyunca 27 kilo almıştı.
Beyonce ve Jay-Z
Beyonce, geçen yıl dünyaya gelen kızı Bule Ivy'ye hamileyken vegan ve sebze temelli bir diyet uyguladı. Ona ayak uyduran kocası Jay-Z, birlikte aynı diyeti yapmaya karar verdi. Bu tatlı çift, bebeklerinin doğumundan sonra da aynı diyete devam etti. Çünkü Beyonce, hamileliği boyunca 27 kilo almıştı.[/caption] Sizin sağlık ve form sırlarınız neler?    

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html